TeamViewer 13.1.1548

Скриншот TeamViewer

TeamViewer – програма для віддаленого контролю та доступу до ПК через Інтернет. Також це засіб для спілкування, проведення ділових нарад і конференцій, обміну файлами тощо. Її інтерфейсу характерна чіткість розташування основних елементів, що забезпечує зручність і простоту використання.

До основних функцій сервісу належать: дистанційне управління комп’ютерами, іншими пристроями, контактами та користувачами; проведення онлайн-конференцій і презентацій; миттєвий обмін інформацією в чатах; передача даних будь-якого розміру; відтворення відео і музики з віддаленого пристрою під час з’єднання; запис сеансів з’єднання; можливість використання, створення та налаштування модулів; інтеграція з іншими додатками та інші.

TeamViewer піклується про безпеку та конфіденційність користувачів завдяки повному шифруванню на основі обміну ключами RSA 2048 та шифрування сеансів AES (256-бітному). Програма щоразу генерує новий пароль сеансу під час кожного запуску ПЗ. Програмні файли захищено підписом коду VeriSign для перевірки джерела отриманих файлів. Також неможливо отримати доступ до віддаленого комп’ютера, користувач якого не знає про втручання. Двохфакторна автентифікація підвищує рівень захисту облікових записів від вірусних атак тощо.

Основні переваги TeamViewer для Windows

Це проста у використанні програма, що гарантує своїм користувачам захист їхньої особистої інформації.

Використовують її у понад 200 країнах світу, а число користувачів складає кілька сотень мільйонів.

Вона є цілком безкоштовною для особистого, некомерційного застосування.

Має інтуїтивний дизайн, багатофункціональний інтерфейс з гнучкою системою налаштувань, що підтримує понад 30-ть мов.

TeamViewer є крос-платформною програмою для доступу ПК до ПК, мобільного до ПК, ПК до мобільних пристроїв і т.д.

Основні недоліки

Доступна безкоштовна версія пропонує користувачам далеко не весь спектр можливостей.

Якість зв’язку залежить від потужності пристроїв та інтернет-з’єднання.

Висновки

TeamViewer є одним з кращих крос-платформних програмних забезпечень, що гарантує віддалений доступ, контроль, управління та обмін файлів між тим, що керує, і керованими пристроями.

Інсталяція

  • завантажте програмне забезпечення за посиланням;
  • у вікні встановлення оберіть потрібні параметри налаштувань;
  • ознайомтеся з умовами ліцензійного договору;
  • натисніть «Прийняти – завершити».

Що нового

  • 9 з 10 користувачів надзвичайно задоволені новим дизайном, який індексує і спрощує кілька вікон і інструментів в одне просте, багаторазово розширюване клієнтське вікно, яке також залишається відкритим при встановленні з'єднання з віддаленим керуванням.
  • Переконайтеся, що у людей завжди є доступ до облікового запису TeamViewer компанії. Використовуйте новий графічний інтерфейс користувача AD Connector для настройки і синхронізації декількох груп AD, виконання тестових прогонів і налаштування запланованих синхронізацій.
Автор: TeamViewer GmbH
Дата поновлення: 2018-03-13
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
TeamViewer

Ваша оцінка та відгук про програму: