Bitdefender Total Security 27.0.35.147

Скриншот Bitdefender Total Security

Bitdefender Total Security - це комплексне антивірусне рішення, яке забезпечує приватність користувача, захист комп'ютера від шкідливого ПЗ і оптимізацію роботи операційної системи. Продукт поширюється на платній основі, проте припускає наявність пробного періоду тривалістю тридцять днів. Антивірус доступний російською мовою.

У своїй роботі програма використовує поведінковий метод визначення вірусів, троянів, здирників і шпигунського коду. Продукт містить кілька модулів, які разом складають багаторівневу систему захисту операційної системи й інформації користувача, що зберігається на жорсткому диску. Так, наприклад, вбудований VPN-клієнт дозволяє підключатися до мережевих ресурсів по шифрованому каналу, а менеджер паролів зберігає облікові дані в надійному місці - так званому гаманці.

Антивірус Bitdefender Total Security задіює в своїй роботі механізм профілів, який активує ті чи інші налаштування та модулі в залежності від того, де знаходиться користувач і чим він зайнятий в конкретний момент. Так, наприклад, в режимі гри за замовчуванням відкладаються всі завдання по обслуговуванню і фонові програми, а в режимі роботи увага приділяється переважно захисту в поштових клієнтах.

Додаткова безпека комп'ютера забезпечується за рахунок парольного захисту самого антивіруса. Це особливо актуально, коли ПК є власністю компанії і служить робочою машиною для декількох співробітників. В цьому випадку системний адміністратор може встановити пароль, який не дозволить зловмисникам відключити захист Bitdefender з метою вкрасти корпоративні дані або напрацювання користувачів з того чи іншого проекту.

Інтерфейс антивіруса досить доброзичливий. Головне меню добре структуроване. Місцезнаходження параметрів логічне та зрозуміле. Стартовим екраном для користувача виступає панель керування, яка дозволяє швидко запускати різні функції програми, наприклад, сканування або перевірку безпеки Wi-Fi-з'єднання.

Переваги Bitdefender Total Security

  • Наявність безкоштовного пробного періоду тривалістю тридцять днів.
  • Наявність російської локалізації програми.
  • Зручний, логічний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  • Підтримка механізму профілів з можливістю конфігурації кожного з них.
  • Можливість встановлення додаткових модулів.
  • Підтримка парольного захисту антивіруса.
  • Наявність модулів, що забезпечують оптимізацію роботи ОС.

Недоліки Bitdefender Total Security

  • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

Програма рекомендується абсолютно всім користувачам. Особливо зручно використовувати Bitdefender Total Security для захисту декількох пристроїв в одному будинку або в рамках компаній та корпорацій.

Увага

Встановлення програми виконується за допомогою онлайн інсталятора. Додаткові мови завантажуються антивірусом за запитом користувача.

Щоб змінити мову інтерфейсу Bitdefender Total Security, клікніть «Settings» в меню зліва. Далі справа перейдіть в розділ «General». Натисніть «Change Language», щоб відкрити список доступних мов і виберіть в ньому відповідний. Клікніть «OK», після чого програма автоматично почне завантаження мовних пакетів. Дочекайтеся завершення процесу, про що буде свідчити перезапуск антивіруса.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Bitdefender (Сайт)
Дата поновлення: 2024-05-14
Операційна система: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
Bitdefender Total Security