EveryLang 5.7.0

Скриншот EveryLang

EveryLang — унікальна програма для перекладу тексту для ПК Windows. Крім перекладу на понад 30 мов світу, утиліта ще й здатна здійснювати перевірку орфографії і багато іншого. Програма легко інтегрується в будь-які програми та здійснює заданий переклад за допомогою сервісів Google, Microsoft і Яндекс.

Ви можете здійснювати переклад в PDF-файлах, різних документах або ж браузері. Для цього не обов'язково копіювати і переносити текст, досить просто виділити заданий уривок тексту і натиснути два рази на Ctrl.

Програма володіє дуже зручним користувальницьким інтерфейсом, в якому легко зорієнтується новачок. Робочий простір розділено на 2 частини. В одній ви пишете або вставляєте текст, а в іншій отримуєте готовий переклад — все просто. Налаштування та інші елементи інтерфейсу закріплені на панелі зверху.

Особливості EveryLang

  • Підтримка великої кількості мов (Українська, Білоруська, Болгарська, Хорватська, Російська, Турецька, Англійська, Чеська, Данська, Французька, Німецька, Грецька, Угорська, Італійська, Польська, Португальська, Румунська, Іспанська, Шведська, Іврит).
  • Наявність історії буфера обміну.
  • Можливість створення шаблонів тексту.
  • Наявність функції розпізнавання тексту.
  • Щоденник тексту, що вводиться.
  • Швидка робота утиліти.
  • Зручний мінімалістичний інтерфейс.

Увага! Ця утиліта платна, але надає користувачеві безкоштовний пробний період на 40 днів. Якщо програма сподобатися, то ви можете придбати її за досить демократичну суму.

Що нового

  • Виправлена активація пробного періоду.
Автор: Sergey Gulyaev (Сайт)
Дата поновлення: 2021-03-12
Операційна система: 7, 8, 8.1, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
EveryLang

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle
  • Схожі програми

  • ABBYY FineReader ABBYY FineReader — пакет програм для швидкого і точного розпізнавання тексту… Windows Word Windows Word — безкоштовний, зручний і функціональний текстовий редактор для ПК Windows.… Scrivener Scrivener — зручна програма для написання і обробки тексту для ПК Windows. Додаток надає… oStorybook Storybook — потужна утиліта для ПК Windows, яка використовується для написання книг,… SmartEdit Writer SmartEdit Writer — безкоштовний багатофункціональний асистент літератора для ПК… [R]Software Editor [R]Software Editor — безкоштовний текстовий редактор, що може працювати… Punto Switcher Punto Switcher — потужна програма, яка автоматично перемикає розкладку клавіатури… Keyboard Ninja Keyboard Ninja — це комп’ютерна програма для операційних систем Microsoft Windows,… Anetto Раскладка Anetto Розкладка — безкоштовна, зручна програма, що автоматично змінює регістр… Key Switcher Key Switcher — програма для операційної системи Windows, що призначена для… Arum Switcher Arum Switcher — програма, що дозволяє відкоригувати текст, набраний помилково… Всі програми категорії «Текст» → Всі програми категорії «Розкладка» →