Grammarly 1.2.73.1374

Скриншот Grammarly

Grammarly — безкоштовна програма для перевірки тексту для ПК Windows. За допомогою цієї простої і зручної програми ви зможете виправляти пунктуаційні, орфографічні і граматичні помилки в тексті та значно поліпшити свій стиль письма. Використовуючи сервіс, ви можете бути впевнені, що ваш текст не лише правильний, а й чіткий та лаконічний.

Важливо! Програма редагує тільки текст, написаний англійською мовою. Якщо ви часто пишете англійською і хочете, щоб ваш текст був ідеальним, то ця утиліта саме те, що ви шукаєте.

Grammarly гарантує вам: багатоступеневу перевірку граматики; контекстну перевірку орфографії і розширену корекцію пунктуації. Крім цього, програма забезпечує користувачеві доступ до розширеного словникового запасу і бази синонімів, які ви можете використовувати в своєму тексті.

Однією з головних переваг сервісу є те, що він пояснює причини кожного виправлення, щоб ви не допускали помилок в майбутньому.

Особливості Grammarly

  • Можливість створення особистого словника, слова з якого більше не будуть позначатися як орфографічні помилки.
  • Можливість вибору і налаштування діалекту англійської мови (американський, канадський, британський і австралійський англійська).
  • Можливість друку документів прямо з програми.
  • Поширюється на безкоштовній основі.
  • Зручний користувальницький інтерфейс.
  • Швидке встановлення програми.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Grammarly Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2024-04-19
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Grammarly
  • Схожі програми

  • Windows Word Windows Word — безкоштовний, зручний і функціональний текстовий редактор для ПК Windows. Програма дозволяє створювати, редагувати і переглядати різні… ABBYY FineReader PDF ABBYY FineReader PDF — пакет програм для швидкого і точного розпізнавання тексту з просунутими функціями збереженням оформлення… Typora Typora — це Markdown-редактор з мінімалістичним інтерфейсом. Продукт дозволяє створювати текстові макети, що відображають майбутній зовнішній вигляд… Etxt Антиплагиат Etxt Антиплагіат — безкоштовна утиліта для ПК Windows, що призначена для перевірки текстів на унікальність. Це надійний та зручний у використанні… Scrivener Scrivener — зручна програма для написання і обробки тексту для ПК Windows. Додаток надає користувачеві всі інструменти, необхідні для підготовки… NI Transliterator NI Transliterator — програма для перекладу текстів з трансліту на російську і навпаки. Підтримує форматування тексту. Також…