Explorer++ 1.3.5

Скриншот Explorer++

Explorer++ – простий та швидкий менеджер файлів, який безкоштовно додасть упорядкованості на вашому ПК. Зручний інтерфейс і різноманітні інструменти програми гарантують якісну роботу з файловою системою та окремими файлами ОС Windows.

Ця програма працює за аналогією до Windows Explorer (Провідник Windows), але відрізняється ширшим спектром функцій і класифікується вже не як провідник, а як файловий менеджер.

Простий інтерфейс з можливістю українізації має вкладки, розміщені як і в більшості веб-навігаторів. Це дозволяє користувачу зручно перемикати одне вікно на інше, а не відкривати багато вікон одночасно.

Також на панелі інструментів менеджера є кнопки для проведення додаткових операцій.

Основні переваги

Explorer++ один з небагатьох багатофункціональних безкоштовних файлових менеджерів, що користується популярністю серед користувачів.

Для встановлення не потрібно проходити довгі та складні етапи. Варто лише завантажити програмний файл і розпакувати його. Є можливість завантажити та встановити також файли для локалізацій, що теж є плюсом.

Користувач самостійно може налаштувати інтерфейс менеджера. Серед корисних функцій: попередній перегляд файлів (до їхнього відкриття), перетягування файлів з інших додатків та стандартного Провідника, об’єднання та роз’єднання файлів, фільтр файлів, редагування метаданих, зміна режимів перегляду файлів, які входять до однієї теки, збереження налаштувань у файлі конфігурації Explorer++ або в реєстрі.

У вікні файлового менеджера можна переглянути список файлів, у яких відбувалися останні втручання, та з’ясувати останній час цих змін.

Прості комбінації клавіш забезпечують швидку навігацію.  

Основні недоліки

Якщо ви погано знаєте англійську, то вам потрібно самостійно встановити українізатор. Нижче розміщено пояснення про те, як це зробити.

Висновок

Завдяки вкладкам, закладкам та розширеним файловим операціям Explorer++ дозволить вам продуктивніше працювати на своєму комп’ютері. Цей файловий менеджер може цілком замінити стандартний Провідник на вашому пристрої.

Інсталяція

  • через посилання завантажте файл з програмним забезпеченням;
  • розпакуйте завантажений файл (ви маєте отримати файл у архіві zip);
  • запускайте файл щоразу, коли плануєте використовувати менеджер.

Інсталяція українізатора

  • завантажте архів для українізації;
  • розпакуйте його в теку з файлом Explorer++.exe;
  • запустіть Explorer++ і змініть мову в меню Tools – Options;
  • перезапустіть програму.

Що нового

  • Додана підтримка ще одного формату перетягування файлів.
  • Тепер доступні звіти.
  • Виправлені помилки.
Автор: David Erceg (Сайт)
Дата поновлення: 2013-02-05
Операційна система: XP, Vista, 7, 8
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Explorer++