Firefox Developer Edition 127.0beta

Скриншот Firefox Developer Edition

Firefox Developer Edition — спеціальна безкоштовна версія популярного браузера Firefox, що призначена для розробників. Цей оглядач в своєму складі має велику кількість інструментів і різноманітних поліпшень, які сприяють більш комфортній роботі веб-розробників.

Тут користувачеві доступний новий набір інструментів розробника. Основними особливостями цієї версії браузера є: комплексний відладчик JavaScript, який може працювати з декількома браузерами і CSS Grid, що дозволяє створювати динамічні і складні веб-макети. Також слід зазначити можливість перевірки вихідного коду сторінки і редагування HTML і CSS коду безпосередньо з браузера.

Вкладки «Консоль», «Мережа» та «Інспектор» також отримали безліч корисних нових функцій. Наприклад, Інспектор тепер більше підходить для роботи з CSS, а Консоль підтримує групування повідомлень і вбудовану перевірку об'єктів.

Переваги Firefox Developer Edition

  • Покращені інструменти розробника.
  • Досить компактний розмір браузера.
  • Висока продуктивність браузера.
  • Швидка і якісна робота.
  • Зручний користувальницький інтерфейс.

Що нового

  • Щоб зменшити кількість інформації про відбитки пальців і ризик виникнення деяких проблем сумісності веб-сайтів, повідомте про архітектуру процесора 32-розрядної версії x86 Linux як x86_64 у рядку User-Agent Firefox і в веб-API navigator.platform і navigator.oscpu.
  • Посилання та інші елементи, на яких можна виділити фокус, тепер за замовчуванням доступні для навігації за вкладками у macOS, а не відповідно до налаштування macOS «Навігація за клавіатурою». Це більш доступний варіант за замовчуванням, який відповідає стандартному значення на всіх інших платформах. Прапорець на сторінці налаштувань, як і раніше, дозволяє користувачам відновити стару поведінку.
  • Ми оновили функцію знімків екрана Firefox. Тепер ви можете робити знімки екрана різних сторінок :about: в Firefox. Крім того, тепер ви можете робити скріншоти таких типів файлів як SVG, XML та інших. Ми також реалізували нові комбінації клавіш та спеціальні можливості клавіатури, що зробило інструмент створення знімків екрану більш доступним для всіх. Крім того, ми представили сумісність тем та підтримку режиму високої контрастності (HCM). І не забувайте: ми покращили продуктивність під час створення великих знімків екрану.
Автор: Mozilla (Сайт)
Дата поновлення: 2024-05-14
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Firefox Developer Edition
  • Схожі програми

  • Opera Opera – один з найпопулярніших безкоштовних веб-оглядачів, який забезпечує швидкість, зручність та якість роботи користувача в Інтернеті. Встановивши її… Google Chrome Google Chrome – популярний безкоштовний багатоплатформний й стабільний в роботі веб-переглядач, що характеризується швидкістю, безпекою, простотою,… Tor Browser Tor Browser Bundle — безкоштовний браузер, що забезпечує анонімність в мережі за рахунок використання розподіленої мережі серверів,… Google Chrome Portable Google Chrome Portable — це безкоштовна портативна версія Google Chrome для ПК Windows. Переносна версія браузера має той же функціонал, що і… Chromium Chromium — простий у використанні веб-браузер, створений спеціально для забезпечення безпечної, швидкої і зручної веб-навігації. Також… Mypal Mypal — безкоштовний веб-браузер з відкритим вихідним кодом для ПК Windows. Оглядач заснований на коді Pale Moon від Moonchild Productions, який є…