Firefox Developer Edition 94.0beta

Скриншот Firefox Developer Edition

Firefox Developer Edition — спеціальна безкоштовна версія популярного браузера Firefox, що призначена для розробників. Цей оглядач в своєму складі має велику кількість інструментів і різноманітних поліпшень, які сприяють більш комфортній роботі веб-розробників.

Тут користувачеві доступний новий набір інструментів розробника. Основними особливостями цієї версії браузера є: комплексний відладчик JavaScript, який може працювати з декількома браузерами і CSS Grid, що дозволяє створювати динамічні і складні веб-макети. Також слід зазначити можливість перевірки вихідного коду сторінки і редагування HTML і CSS коду безпосередньо з браузера.

Вкладки «Консоль», «Мережа» та «Інспектор» також отримали безліч корисних нових функцій. Наприклад, Інспектор тепер більше підходить для роботи з CSS, а Консоль підтримує групування повідомлень і вбудовану перевірку об'єктів.

Переваги Firefox Developer Edition

  • Покращені інструменти розробника.
  • Досить компактний розмір браузера.
  • Висока продуктивність браузера.
  • Швидка і якісна робота.
  • Зручний користувальницький інтерфейс.

Що нового

  • Firefox тепер пропонує нову сторінку about: unloads, де користувачі можуть вручну розвантажити вкладки, не закриваючи їх, щоб звільнити системний ресурс.
Автор: Mozilla (Сайт)
Дата поновлення: 2021-10-05
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
Firefox Developer Edition

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle