Focus Booster 2.2.0

Скриншот Focus Booster

Focus Booster — корисна програма для ОС Windows, що сприяє підвищенню продуктивності. Використовуючи цю утиліту, ви зможете жорстко контролювати робочий час, фокусуючись на виконанні завдання і не відволікаючись на різні дрібниці.

Додаток працює по техніці Помодоро. Це означає, що 25 хвилин ви активно працюєте, а 5 хвилин віддаєте заслуженому відпочинку. Кількість таких сеансів ви встановлюєте самі. У налаштуваннях програми ви можете змінити часові інтервали роботи і відпочинку. Але вже давно доведено, що найефективніша схема — 25 хв роботи і 5 хв відпочинку.

Робочий час супроводжується цоканням годинника, що допомагає залишатися зібраними і сфокусованим на виконанні завдання. Якщо ж цей звук вам заважає або дратує, можете вимкнути його в налаштуваннях програми.

Увага! Безкоштовна версія програми надає тільки 20 сесій на місяць. Якщо вам цього не вистачає, краще придбати ліцензійну версію.

Переваги Focus Booster

  • Розповсюджується безкоштовно.
  • Компактний розмір програми.
  • Простий інтерфейс.
  • Кілька тем оформлення програми.
  • Можливість налаштування звукових сигналів.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Scott Mebberson (Сайт)
Дата поновлення: 2015-11-30
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Focus Booster
  • Схожі програми

  • EssentialPIM Free EssentialPIM Free — безкоштовний органайзер особистих даних для користувачів ПК Windows. Встановивши цей додаток, ви зможете зберігати всю важливу… Trello Trello — програма-органайзер для користувачів ПК Windows. Програма більше орієнтована для оптимізації робочого процесу в групі, але і для… RescueTime RescueTime — зручний інструмент для відстежування часу, проведеного за ПК. Використовуючи цю утиліту, ви отримаєте вичерпну інформацію про те, як ви… Pomotodo Pomotodo — додаток для підвищення продуктивності і ефективності при виконанні будь-яких завдань для користувачів ПК Windows. Програма проста у… OneNote OneNote — один з кращих безкоштовних електронних блокнотів для ПК Windows. Якщо ви шукайте зручний інструмент для створення, організації,… LeaderTask LeaderTask — зручний сервіс для організації та оптимізації робочого часу для користувачів ПК Windows. Відразу слід зазначити, що продукт…