GameMaker 2023.6.0.92

Скриншот GameMaker

GameMaker — безкоштовна версія популярного професійного набору інструментів для створення невеликих мобільних мультиплатформових ігор. Завдяки зручному інтуїтивно-зрозумілому інтерфейсу програми, розробники ігор можуть розробляти свої творіння більш швидко і ефективно. Все це тому, що їм не доведеться займатися ручним кодуванням, витрачаючи на цей процес багато часу.

У дистрибутиві GameMaker містяться готові шаблони спрайтів, кімнат і окремих об’єктів. Усі їх можна перетягувати кількома рухами миші на майбутнє ігрове поле, вказуючи при цьому умови їх взаємодії між собою.

Основні можливості GameMaker

  • Багатоплатформність. Без особливих труднощів можна створювати ігри для Windows, Android, Linux, Mac.
  • Зручне робоче вікно програми, де немає нічого зайвого.
  • Можливість створення невеликих двомірних ігор за лічені години.
  • Готові програми можна інтегрувати з Steam.
  • До додатка можна підключати готові шаблони, покроково змінювати шляхи, об’єкти, звуки, фони, скрипти і робити з цього всього цікаві та незвичайні гри.
  • GameMaker класно підійде для розробки ігор і додатків на мобільних платформах.

Що нового

  • У червневому випуску 2023.6 в середу IDE додано: важливі виправлення для входу в систему через систему єдиного входу; новий інструмент завантаження/перетворення проектів, який GameMaker буде використовувати для перетворення старих/нових проектів у формат, придатний для відкриття цієї версії IDE; нова опція Sprite Editor для зіткнень Spine; Опції Font Editor та Inspector для керування підтримкою шрифтів SDF у ваших іграх; виправлення для копіювання/вставки зображень з інших художніх пакетів, а також для вставки великих обсягів тексту з буфера обміну редактори коду; ряд інших виправлень стабільності для різних функцій у GameMaker; і це також робить Feather за замовчуванням увімкненим для нових користувачів та користувачів, які ніколи не намагалися включити Feather у минулому (якщо ви включили його, а потім знову відключили, цей параметр не буде перезаписаний).
Автор: YoYo Games Ltd. (Сайт)
Дата поновлення: 2023-07-19
Операційна система: 7, 8, 10, 11
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
GameMaker