Winx HD Video Converter Deluxe 5.16.2

Скриншот Winx HD Video Converter Deluxe

Winx HD Video Converter Deluxe – це комерційний відеоконвертер з широким набором додаткових можливостей. Продукт являє собою повноцінний пакет з розряду «все-в-одному», проте деякі опції доступні користувачеві лише при покупці офіційної ліцензії.

У складі програми – величезний набір кодеків, за допомогою яких реалізується перетворення практично будь-яких форматів відеоматеріалів, будь то відео для iPad, AVI і MKV файли, DVD-Video або YouTube-ролики. Завдяки підтримці сучасних рішень від Intel, AMD і NVidia конвертація може здійснюватися безпосередньо в процесі завантаження Інтернет-відео, не накладаючи обмежень на діяльність користувача.

Крім того в арсенал Winx входять інструменти відеомонтажу, які дозволяють обрізати і склеювати фрагменти, видаляти з відео непотрібні сцени і чорні бічні межі, додавати записи з перекладом і субтитрами, витягувати звуковий вміст, а також створювати слайд-шоу, при цьому дотримуючись балансу між якістю і розміром кінцевого файлу незалежно від його цільового призначення.

Інтерфейс конвертера виглядає сучасно і виконаний в авторському стилі. Елементи панелі інструментів виглядають як великі іконки і винесені в окремий рядок. Головне вікно не може бути зменшено або збільшено ні по горизонталі, ні по вертикалі, що помітно знижує зручність використання Winx Video Converter на дисплеях з невисокою роздільною здатністю.

Програма дозволяє перекодувати відеофайли з роздільною здатністю аж до 4К і має підтримку файлів такого типу як AVI, MOV, WMV, MPEG, MKV, MP4, M2TS, FLV і H264, а можливість одночасної обробки відео різних форматів вигідно відрізняє цей конвертер від конкурентів.

Переваги Winx HD Video Converter Deluxe

  • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
  • Підтримка більшості форматів відео і, крім того, зображень та аудіо.
  • Наявність інструментів монтажу.
  • Наявність безкоштовної пробної версії продукту.
  • Підтримка технології Multi-track, що дозволяє працювати одночасно з відеофайлами різних форматів.

Недоліки Winx HD Video Converter Deluxe

Відсутність української/російської локалізації програми.
Незручність використання інтерфейсу на екранах з низькою роздільною здатністю.

Висновок

Конвертер радує простотою використання, наявністю безкоштовної пробної версії і продуктивністю, однак користувачам слід пам'ятати, що перетворення відеоформатів є трудомістким завданням і безпосередньо залежить від потужності апаратної бази комп'ютера.

Встановлення Winx HD Video Converter Deluxe

Встановлення програми складається всього з декількох простих кроків. У першу чергу користувачеві необхідно завантажити файл-інсталятор winx-hd-video-converter-deluxe.exe з цієї сторінки опису продукту, натиснувши на кнопку Завантажити нижче. Запустіть інсталятор і виберіть мову Winx Converter. Клацніть Next і прийміть умови ліцензійної угоди. Користуючись підказками майстра встановлення перейдіть на наступний крок і вкажіть шлях розташування програми на Вашому ПК. Далі оберіть розділи операційної системи, в яких буде відображатися ярлик конвертера (Робочий стіл і/або Панель швидкого доступу, а також меню Пуск). Натисніть Install, щоб запустити процес установки. Дочекайтеся завершення установки Winx HD Video Converter Deluxe, після чого закрийте вікно інсталятора і запустіть програму.

Що нового

  • Оптимізовано: [Critical] Оптимізація механізму завантаження для точного і правильного аналізу URL-адрес YouTube.
  • Виправлено: помилка, через яку деякі відео AV1 завантажувалися без звуку.
  • Виправлено: проблема неповного перетворення з кодуванням CUDA HEVC.
  • Виправлено: помилки дзеркала.
Автор: Digiarty Software (Сайт)
Дата поновлення: 2020-12-02
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: $29.95
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Winx HD Video Converter Deluxe

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle