SUPER © 2022 build 80

Скриншот SUPER ©

SUPER © – безкоштовна програма, що швидко та якісно перетворює будь-які мультимедійні файли з одного формату на інший, без проблем відтворює аудіо та відео на вашому ПК, допомагає користувачу записувати зображення та звук з веб-камери, робочого столу, тюнера, звукової карти, мікрофону та інших джерел. Безкоштовна версія конвертера немає ні функціональних, ні часових обмежень, до того ж потрібні для його роботи кодеки вже вбудовані, тому він не потребує встановлення додаткових модулів.

Частиною програми SUPER © є 3D-відео конвертер, що має широкі можливості параметрів 3D-режиму в форматах 3D Anaglyph, Polarized та Shutter. SUPER © кодує файли в розширений 3D-режим для отримання високої якості при використанні найновіших відеокодеків (VP9, HEVC/H.265) і з іншими відеокодеками або вихідними форматами (для iPhone, iPads, PSP,  Android, Xbox та інших). Крім перетворення 2D в 3D, можна перетворювати 3D в 2D.

Користувач без зайвих дій може створити й 3D-зображення, обравши [Sequence Of Images] як вихідний контейнер. Вони в розширеному 3D-режимі будуть відображатися у BMP, PGM, PNG, JPG, PPM, SGI, TIFF і TGA.

Також SUPER © має вбудований відео й аудіо записувач з веб-камери й мікрофону та вдосконалений рушій кодування для 3D-відео, що дозволяє записати через веб-камеру відео в 3D. 3D-відео використовує більший масштаб відео, тому забезпечує більш реалістичний та кращий показ.

Розробники SUPER © створили зручний інтерфейс, у якому всі налаштування можна зробити в єдиному вікні. У це саме вікно можна перетягти будь-які файли, що потребують конвертації. Щоб витягти з програми потрібний вам файл, налаштуйте бажаний розмір, частоту кадрів, ступінь стиснення та інші його показники.

Творці наголошують, що конвертер має високу швидкість роботи, яка закріплюється якістю отриманого на виході продукту. Такі характеристики можливі завдяки потужному алгоритму, який розробляли досить тривалий час. Кодеки, що входять в програму, наприклад FFmpeg, MPlayer, x264, MEncoder, FFmpeg2theora, libavcodec library, MusePack (mpc) та інші, також впливають на швидкість конвертації.

SUPER © підтримує безліч форматів зображення (jpg, pgm, png, ppm), відео (3gp/3g2, amv, asf, avi, dat, drv-ms, fli, flc, flv, m2ts, mkv, mpg, mov, mp4, nsv, ogg, qt, rm, ram, rmvb, str, swf, ts, tmf, ty+, viv, vob, wmv), аудіо (aac, ac3, amr, mmf, mp2, mp3, mp4, mpc, ogg, ra, wav, wma), файли скриптів AviSynth тощо. Кількість форматів постійно розширюється.

Основні переваги SUPER © для Windows

Позитивною характеристикою є вагомий перелік підтримуваних форматів, коло яких збільшується відповідно до потреб користувачів. Різноманітність вбудованих кодеків виключає потребу в додаткових програмах. SUPER © відтворює файли, з якими у інших плеєрів виникають труднощі. Прихильність користувачів завоювали також зручний інтерфейс, вбудований аналізатор мультимедійних файлів, пакетна обробка файлів через перетягування у вікно програми та швидкість роботи програми. Вбудований рушій аналізу мультимедійних файлів дозволяє показати теги та внутрішню структуру будь-якого файлу за допомогою подвійного кліку.

Особливої уваги заслуговує 3D-відео конвертер. Також SUPER © чудово підходить для написання сценаріїв AviSynth.

Основні недоліки

SUPER © гальмує роботу ПК слабкої конфігурації як під час встановлення, так і під час роботи.

Інсталяція

  • завантажте файл з програмним забезпеченням;
  • відкрийте завантажений файл;
  • закрийте інші ввімкнені програми та вкладки;
  • виконайте команди у вікні інсталяції (оберіть мову, прочитайте та підпишіть ліцензійний договір, оберіть теку для зберігання файлу, визначтесь, де бажаєте бачити ярлик SUPER ©);
  • натисніть «Встановити» і дочекайтеся завершення інсталяції.

Що нового

  • [Додано] Виявлення та підтримка Windows 11.
  • [Виправлено] різні дрібні помилки, про які повідомляли користувачі під час запуску SUPER © на деяких комп'ютерах з Windows 7, в основному під час використання режиму пакетного файлу.
  • [Виправлено] різне кодування для збільшення швидкості кодування.
Автор: eRightSoft (Сайт)
Дата поновлення: 2022-12-12
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
SUPER ©