SUPER © 2018 Build 72

Скриншот SUPER ©

SUPER © – безкоштовна програма, що швидко та якісно перетворює будь-які мультимедійні файли з одного формату на інший, без проблем відтворює аудіо та відео на вашому ПК, допомагає користувачу записувати зображення та звук з веб-камери, робочого столу, тюнера, звукової карти, мікрофону та інших джерел. Безкоштовна версія конвертера немає ні функціональних, ні часових обмежень, до того ж потрібні для його роботи кодеки вже вбудовані, тому він не потребує встановлення додаткових модулів.

Частиною програми SUPER © є 3D-відео конвертер, що має широкі можливості параметрів 3D-режиму в форматах 3D Anaglyph, Polarized та Shutter. SUPER © кодує файли в розширений 3D-режим для отримання високої якості при використанні найновіших відеокодеків (VP9, HEVC/H.265) і з іншими відеокодеками або вихідними форматами (для iPhone, iPads, PSP,  Android, Xbox та інших). Крім перетворення 2D в 3D, можна перетворювати 3D в 2D.

Користувач без зайвих дій може створити й 3D-зображення, обравши [Sequence Of Images] як вихідний контейнер. Вони в розширеному 3D-режимі будуть відображатися у BMP, PGM, PNG, JPG, PPM, SGI, TIFF і TGA.

Також SUPER © має вбудований відео й аудіо записувач з веб-камери й мікрофону та вдосконалений рушій кодування для 3D-відео, що дозволяє записати через веб-камеру відео в 3D. 3D-відео використовує більший масштаб відео, тому забезпечує більш реалістичний та кращий показ.

Розробники SUPER © створили зручний інтерфейс, у якому всі налаштування можна зробити в єдиному вікні. У це саме вікно можна перетягти будь-які файли, що потребують конвертації. Щоб витягти з програми потрібний вам файл, налаштуйте бажаний розмір, частоту кадрів, ступінь стиснення та інші його показники.

Творці наголошують, що конвертер має високу швидкість роботи, яка закріплюється якістю отриманого на виході продукту. Такі характеристики можливі завдяки потужному алгоритму, який розробляли досить тривалий час. Кодеки, що входять в програму, наприклад FFmpeg, MPlayer, x264, MEncoder, FFmpeg2theora, libavcodec library, MusePack (mpc) та інші, також впливають на швидкість конвертації.

SUPER © підтримує безліч форматів зображення (jpg, pgm, png, ppm), відео (3gp/3g2, amv, asf, avi, dat, drv-ms, fli, flc, flv, m2ts, mkv, mpg, mov, mp4, nsv, ogg, qt, rm, ram, rmvb, str, swf, ts, tmf, ty+, viv, vob, wmv), аудіо (aac, ac3, amr, mmf, mp2, mp3, mp4, mpc, ogg, ra, wav, wma), файли скриптів AviSynth тощо. Кількість форматів постійно розширюється.

Основні переваги SUPER © для Windows

Позитивною характеристикою є вагомий перелік підтримуваних форматів, коло яких збільшується відповідно до потреб користувачів. Різноманітність вбудованих кодеків виключає потребу в додаткових програмах. SUPER © відтворює файли, з якими у інших плеєрів виникають труднощі. Прихильність користувачів завоювали також зручний інтерфейс, вбудований аналізатор мультимедійних файлів, пакетна обробка файлів через перетягування у вікно програми та швидкість роботи програми. Вбудований рушій аналізу мультимедійних файлів дозволяє показати теги та внутрішню структуру будь-якого файлу за допомогою подвійного кліку.

Особливої уваги заслуговує 3D-відео конвертер. Також SUPER © чудово підходить для написання сценаріїв AviSynth.

Основні недоліки

SUPER © гальмує роботу ПК слабкої конфігурації як під час встановлення, так і під час роботи.

Інсталяція

 • завантажте файл з програмним забезпеченням;
 • відкрийте завантажений файл;
 • закрийте інші ввімкнені програми та вкладки;
 • виконайте команди у вікні інсталяції (оберіть мову, прочитайте та підпишіть ліцензійний договір, оберіть теку для зберігання файлу, визначтесь, де бажаєте бачити ярлик SUPER ©);
 • натисніть «Встановити» і дочекайтеся завершення інсталяції.

Що нового

 • Підтримка 6 каналів для Audio Codec DTS (Digital Theater Systems). 6CH використовуються в наступних вихідних контейнерах: MKV, MP4, TS, M2TS і Audio Only DTS.
 • Підтримка 6 каналів для Audio Codec opus. 6CH використовуються в наступних вихідних контейнерах: MKV, OGM, WebM і Audio Only OGG.
 • Підтримка 6 каналів для Audio Codec vorbis. 6CH використовуються в наступних вихідних контейнерах: MKV, MP4, OGM, WebM і тільки аудіо OGG.
 • Підтримка 8 каналів для аудиокодека WAV: WAV- (A-Law), WAV- (μ-Law), WAV-sowt- (pcm 16 little-endian), WAV-twos- (pcm 16 big-endian), WAV- ( pcm U8).
 • Підтримка 8 каналів для Audio Codec HE-AAC. 8CH використовуються в наступних вихідних контейнерах: AVI, MKV, MOV, MP4, TS, M2TS,
 • Android - телефон / планшет, Apple - iPad / iPod / iPhone, Blackberry, Microsoft - Xbox, Microsoft - Zune, Sony - PS3 і тільки аудіо AAC, M4A.
 • Підтримка 8 каналів для Audio Codec ALAC (Apple Lossless). 8CH використовуються в наступних вихідних контейнерах: MKV, MOV, MP4, Apple - iPad / iPod / iPhone і тільки аудіо M4A.
 • Підтримка 8 каналів для аудиокодека FLAC (без втрат). 8CH використовуються в наступних вихідних контейнерах: MKV, MP4, OGM і тільки аудіо FLAC, OGG.
 • Підтримка 8 каналів для Audio Codec opus. 8CH використовуються в наступних вихідних контейнерах: MKV, OGM, WebM і Audio Only OGG.
 • Підтримка 8 каналів для Audio Codec vorbis. 8CH використовуються в наступних вихідних контейнерах: MKV, MP4, OGM, WebM і Audio Only OGG.
 • Виправлена ​​помилка при рендеринге Послідовність зображень.
 • Оновлений KOD86MIX з оптимізацією швидкодії.
Автор: eRightSoft
Дата поновлення: 2018-01-15
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
SUPER ©

Ваша оцінка та відгук про програму: