IPVanish 3.7.5.7

Скриншот IPVanish

IPVanish – це комерційний VPN-клієнт для таємного серфінгу по просторах Інтернету. Програма поширюється на платній основі. Вартість ліцензії IPVanish варіюється в залежності від тривалості використання.

Робота цього VPN-клієнта грунтується на створенні захищеного з'єднання з мережевим ресурсом за допомогою довірених проміжних серверів. Програма дозволяє обходити блокування веб-сайтів, недоступних з тих чи інших причин, наприклад, на кампусах університетів або на робочих місцях урядових установ, а також стежити за культурними подіями і спортивними трансляціями, забороненими до показу на громадських мас-медіа.

IPVanish не веде власних логів активності користувачів. Це означає, що ваше перебування в мережі залишається непоміченим. Крім того, у своїй роботі клієнт користується алгоритмом шифрування AES-256, тим самим забезпечуючи гарантію безпеки при обміні системними і персональними даними.

Інтерфейс програми виконаний в темних тонах. Вкладка Dashboard Головного вікна IPVanish є інтерактивною мапою з функцією автоматичного завантаження при переміщенні курсору миші. Панель керування зрозуміла і проста в освоєнні.

Переваги IPVanish

 • Великий вибір проксі-серверів, що складається з більш ніж тисячі вузлів.
 • Дружній інтерфейс програми.
 • Наявність інтерактивної мапи з місцем розташування доступних серверів.
 • Швидке встановлення програми.
 • Використання алгоритму шифрування AES-256.
 • Використання технології OpenVPN.
 • Необмежена пропускна здатність.
 • Наявність підтримки користувачів.
 • Можливість створення до п'яти одночасних підключень на різних пристроях.

Недоліки IPVanish

 • Відсутність безкоштовної версії програми.
 • Відсутність української/російської локалізації VPN-клієнта.
 • Відсутність готового розширення для популярних браузерів.

Висновок

Слід зауважити, що постійна присутність VPN-клієнта в активних процесах на комп'ютері користувача значно знижує продуктивність інших працюючих додатків. Нерідко явищем стає стовідсоткова завантаженість ЦПУ єдиним відкритим вікном– браузером. Підсумкова швидкість доступу до необхідних ресурсів також знижується за рахунок обміну великою кількістю даних між вузлами мережі. Таким чином, IPVanish, як і інші схожі VPN-клієнти слід використовувати виключно за потребою.

Встановлення IPVanish

Для початку установки програми необхідно запустити інсталяційний файл ipvanish-setup.exe, доступний для скачування за посиланням на нашому сайті. Натисніть Next у вікні інсталятора, щоб перейти до наступного кроку. Прочитайте умови ліцензійної угоди. Прокрутіть текст угоди, використовуючи вертикальний скролінг (колесо миші) для розблокування пункту I agree the terms of license. Клацніть Next, після чого вкажіть інсталятору майбутній шлях розташування програми. Натисніть Install, щоб встановити VPN-клієнт.

Запустіть програму, використовуючи ярлик на робочому столі або аналогічний пункт в меню Пуск. Для початку роботи з IPVanish введіть дані, зазначені при реєстрації аккаунта на сайті продукту. Програма автоматично проаналізує відомості і, в разі успішної перевірки, відобразить головне вікно клієнта.

Натисніть на анімовану кнопку увімкнути/вимкнути в правому верхньому куті IPVanish, щоб встановити з'єднання з віддаленим сервером. При першому запуску програма запропонує встановити драйвер додаткового мережевого адаптера (TAP-adapter), без якого його подальша робота буде неможливою. Погодьтеся і встановіть драйвер, слідуючи інструкціям установника. По завершенні процесу повторіть запуск IPVanish, клацнувши мишкою по анімованої кнопці увімкнути/вимкнути, і встановіть з'єднання з віддаленим сервером.

Що нового

 • Інформація відсутня
Автор: IPVanish VPN (Сайт)
Дата поновлення: 2021-10-20
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
IPVanish

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle