Java SE Development Kit 15.0.2

Скриншот Java SE Development Kit

Java Development Kit (JDK) — безкоштовний комплект розробника для мови Java. JDK складається з компілятора Java, стандартних бібліотек класів Java, прикладів, документації, різноманітних інструментів розробника і виконавчого середовища Java (JRE).

Всі сучасні інтегровані середовища розробки додатків на Java базуються на інструментах і сервісах, що надаються Java Development Kit. Компілятор з комплекту JDK також широко використовується в цих середовищах розробки. Тому встановлений комплект JDK є обов'язковим для тих, хто займається розробкою додатків на Java.

Серед основних можливостей Java Development Kit можна відмітити наступне: автоматичне керування пам'яттю, розширені можливості обробки виняткових ситуацій, великий набір засобів фільтрації введення і виводу, набір стандартних колекцій, інструменти простих засобів створення мережевих додатків, засоби створення багатопотокових додатків, уніфікований доступ до баз даних, підтримка шаблонів, паралельне виконання програм та багато іншого.

Що нового

  • JDK 15.0.2 містить дані про часові пояси IANA версії 2020d. Для отримання додаткової інформації див. Версії даних часового поясу в програмному забезпеченні JRE.
  • Базові показники безпеки
  • Підтримка JDK в актуальному стані
  • Oracle рекомендує оновлювати JDK при кожному критичному оновленні виправлень (ЦП). Щоб визначити, чи є випуск останнім, можна використовувати сторінку «Базові показники безпеки», щоб визначити, яка версія є останньою для кожного сімейства випусків.
  • Критичні оновлення виправлень, які містять виправлення вразливостей безпеки, оголошуються за рік вперед в критичних оновленнях виправлень, попередження безпеки і бюлетенях. Не рекомендується використовувати цей JDK (версія 15.0.2) після наступного критичного оновлення, запланованого на 20 квітня 2021 р
Автор: Sun Microsystems (Сайт)
Дата поновлення: 2021-01-19
Операційна система: 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Java SE Development Kit

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle