Java SE Development Kit 11.0.1 / 8 Build 181

Скриншот Java SE Development Kit

Java Development Kit (JDK) — безкоштовний комплект розробника для мови Java. JDK складається з компілятора Java, стандартних бібліотек класів Java, прикладів, документації, різноманітних інструментів розробника і виконавчого середовища Java (JRE).

Всі сучасні інтегровані середовища розробки додатків на Java базуються на інструментах і сервісах, що надаються Java Development Kit. Компілятор з комплекту JDK також широко використовується в цих середовищах розробки. Тому встановлений комплект JDK є обов'язковим для тих, хто займається розробкою додатків на Java.

Серед основних можливостей Java Development Kit можна відмітити наступне: автоматичне керування пам'яттю, розширені можливості обробки виняткових ситуацій, великий набір засобів фільтрації введення і виводу, набір стандартних колекцій, інструменти простих засобів створення мережевих додатків, засоби створення багатопотокових додатків, уніфікований доступ до баз даних, підтримка шаблонів, паралельне виконання програм та багато іншого.

Що нового

  • Керівництво по міграції Oracle JDK було оновлено для JDK 11 з описом основних відмінностей між випусками JDK 10 і JDK 11, а також керівництвом по тому, як ви можете перейти з JDK 8 на більш пізні версії JDK.
  • JDK HTTP Client може використовуватися для запиту HTTP-ресурсів по мережі. Він підтримує HTTP / 1.1 і HTTP / 2, як синхронні, так і асинхронні моделі програмування, обробляє тіла запиту і відповіді як реактивні потоки і слід за звичним шаблоном побудови.
  • У цю версію включена реалізація Transport Layer Security (TLS) 1.3. Див. Довідковий посібник з розширення Java Secure Socket Extension (JSSE).
  • Синтаксис локальних змінних для лямбда-параметрів дозволяє оголошувати формальні параметри неявно типізованих лямбда-виразів з ідентифікатором var. Див. Висновок локальних змінних.
  • Ви можете запустити програму, що поставляється у вигляді одного файлу вихідного коду Java, включаючи використання з сценарію за допомогою файлів «shebang» і пов'язаних з ними технологій. Див. Команду java.
  • Підтримується стандарт Unicode 10.0.0, який включає 16 018 символів і 10 скриптів, які були введені з Unicode 8.0.
  • Стек розгортання, необхідний для аплетів і додатків веб-запуску, був вилучений. Сюди входить панель управління Java, яка використовується для настройки технологій розгортання, JRE (але не JRE сервера) і механізм автоматичного оновлення JRE.
Автор: Sun Microsystems (Сайт)
Дата поновлення: 2018-10-17
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Java SE Development Kit

Ваша оцінка та відгук про програму: