Lazarus 3.2.2

Скриншот Lazarus

Lazarus — багатофункціональне вільне середовище розробки програмного забезпечення, побудоване на компіляторі Free Pascal з додаванням IDE (Інтегрованого Середовища Розробки). Lazarus надає розробникам багатофункціональне середовище розробки для Delphi, що дозволяє їм створювати повнофункціональні кросплатформні застосунки, призначені як для особистого, так і для комерційного використання.

Завдяки інтерфейсу на основі вкладок і доступним панелям інструментів, з Lazarus легко працювати. Поставляється з від'єднуваним редактором вихідного коду, який дозволяє виділяти синтаксис, нумерацію рядків, вставляти коментарі, доповнювати код і перевіряти синтаксис, які є загальними функціями для будь-якої програми такого роду.

Lazarus також поставляється з графічним дизайнером форм, що допомагають створювати користувальницькі інтерфейси з більш складним компонуванням і кількома компонентами. Розширена бібліотека об'єктів включає в себе різні компоненти (списки, що розкриваються, кнопки, меню, поля введення тексту, прапорці, фігури, поля прокрутки, індикатори виконання, кнопки навігації, панелі інструментів, меню на основі вкладок, списки зображень, діалоги, засоби керування даними, графіки ...). Він також може інтегрувати скрипти Pascal, інструменти керування базами даних і спеціальні LazControls.

«Інспектор об'єктів» допомагає налаштовувати властивості кожного елемента, встановлювати реакцію на дії користувача, керувати прив'язками і встановлювати обмеження для певних наборів віджетів. Додаток поставляється з інтегрованим відладником, який може допомогти вам швидко ідентифікувати помилки в коді, а також з компілятором, який дозволяє легко розгорнути проект.

Що нового

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: Mattias Gaertner (Сайт)
Дата поновлення: 2023-12-21
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Lazarus
  • Схожі програми

  • PascalABC.NET PascalABC.NET — система програмування для навчання програмуванню мовою Pascal , хоча його можна рекомендувати і для тих хто вивчає інші мови… Python Python — інтерпретована об’єктно-орієнтована мова програмування високого рівня з динамічною семантикою. Структури даних високого рівня… Java SE Development Kit Java Development Kit (JDK) — безкоштовний комплект розробника для мови Java. JDK складається з компілятора Java, стандартних бібліотек класів Java,… Amaya Amaya — вільний WYSIWYG-редактор веб-сторінок з вбудованим веб-браузером, що розробляється консорціумом W3C. Плюсом Amaya є виключно коректне… Apache NetBeans NetBeans — безкоштовне інтегроване середовище розробки програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом. Ця програма надає… Arduino IDE Arduino IDE – це безкоштовне середовище розробки для платформи Arduino, що містить редактор коду, компілятор і модуль передачі прошивки в плату. Це…