Lazarus 2.0.12

Скриншот Lazarus

Lazarus — багатофункціональне вільне середовище розробки програмного забезпечення, побудоване на компіляторі Free Pascal з додаванням IDE (Інтегрованого Середовища Розробки). Lazarus надає розробникам багатофункціональне середовище розробки для Delphi, що дозволяє їм створювати повнофункціональні кросплатформні застосунки, призначені як для особистого, так і для комерційного використання.

Завдяки інтерфейсу на основі вкладок і доступним панелям інструментів, з Lazarus легко працювати. Поставляється з від'єднуваним редактором вихідного коду, який дозволяє виділяти синтаксис, нумерацію рядків, вставляти коментарі, доповнювати код і перевіряти синтаксис, які є загальними функціями для будь-якої програми такого роду.

Lazarus також поставляється з графічним дизайнером форм, що допомагають створювати користувальницькі інтерфейси з більш складним компонуванням і кількома компонентами. Розширена бібліотека об'єктів включає в себе різні компоненти (списки, що розкриваються, кнопки, меню, поля введення тексту, прапорці, фігури, поля прокрутки, індикатори виконання, кнопки навігації, панелі інструментів, меню на основі вкладок, списки зображень, діалоги, засоби керування даними, графіки ...). Він також може інтегрувати скрипти Pascal, інструменти керування базами даних і спеціальні LazControls.

«Інспектор об'єктів» допомагає налаштовувати властивості кожного елемента, встановлювати реакцію на дії користувача, керувати прив'язками і встановлювати обмеження для певних наборів віджетів. Додаток поставляється з інтегрованим відладником, який може допомогти вам швидко ідентифікувати помилки в коді, а також з компілятором, який дозволяє легко розгорнути проект.

Що нового

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор: Mattias Gaertner (Сайт)
Дата поновлення: 2021-02-25
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
Lazarus

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle