WinX DVD Ripper 8.22.1

Скриншот WinX DVD Ripper

WinX DVD Ripper — конвертер, що дозволяє перетворювати DVD-диски в формати, сумісні з більшістю сучасних мультимедійних пристроїв. У своїй роботі програма звертається до новітніх технологій апаратного прискорення на базі процесорів Intel і графічних адаптерів від Nvidia, що дозволяє знизити споживання ресурсів комп'ютера, підвищити швидкість і ефективність процесу відеобробки, а також оптимізувати якість одержуваного в результаті відеоматеріалу.

Діяльність WinX DVD Ripper спрямована на створення цифрових копій дисків з метою їх подальшого редагування, спільного використання, а також відтворення на різних пристроях, як то смартфонах, планшетах, телевізорах і ігрових консолях. Згодом отримані в результаті роботи конвертера відеофайли можуть бути використані також і на YouTube, Vimeo та інших подібних сервісах. Додатково програма дозволяє створити точну копію DVD-носія, без будь-яких змін в питаннях якості відео і звуку.

WinX DVD Ripper однаково коректно конвертує вміст старих і нових, цілих і подряпаних, заводських і записаних в домашніх умовах DVD-дисків. При цьому користувачеві доступне регулювання таких параметрів, як вихідний формат, частота кадрів і дискретизації, якість і роздільна здатність фінального відео. У разі необхідності скоротити ефірний час небажані фрагменти можуть бути вилучені за допомогою функції Trim, в той час, як розширення сюжету й об'єднання декількох роликів в один здійснюється завдяки інструменту Merge.

Інтерфейс конвертера інтуїтивно зрозумілий і виконаний у фірмовому стилі з наявністю в ньому великих значків, що відображають короткий зміст основних функцій програми. Правий верхній кут головного вікна займає вбудований відеоплеєр, призначений для остаточної перевірки всіх деталей монтажу перед початком запису. WinX DVD Ripper надає користувачеві порівняно невеликий набір параметрів, які пов'язані з монтажем і перетворенням форматів, найкориснішим з яких є можливість автоматичного вимкнення ПК після завершення роботи конвертера.

В якості вхідних (вихідних) файлів програма підтримує ISO-образи, а також файли DVD-відео, розміщені на оптичному диску або HDD. При цьому варіантів результату в WinX DVD Ripper порівняно більше і включають вони повноцінні дублікати в форматі DVD і «оцифровки» у вигляді MOV, AVI, MP4, MPEG2, WMV і безліч інших.

Переваги WinX DVD Ripper

 • Підтримка апаратного прискорення.
 • Підтримка величезної кількості кодеків і форматів файлів.
 • Наявність додаткових інструментів монтажу.
 • Наявність фірмового інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.
 • Проста і швидка установка програми.
 • Можливість швидкого створення дублікатів DVD (так званих «резервних копій»).

Недоліки

 • Відсутність україномовної локалізації програми.
 • Порівняно невелика кількість доступних параметрів програми.

Висновок

Конвертер володіє простим і приємним оку інтерфейсом, розібратися в якому під силу будь-якому користувачеві незалежно від досвіду і навичок володіння персональним комп'ютером. Головне вікно, однак, насилу поміщається на екранах з невисоким дозволом.

Встановлення WinX DVD Ripper

Встановлення програми просте і не займає багато часу. Після запуску файлу-інсталятора оберіть мову встановлення. У вікні привітання майстра натисніть Next. Прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши відповідний пункт маркером-крапкою, після чого повторно натисніть Next. За необхідності змініть шлях розташування програми на жорсткому диску. Для цього натисніть на кнопку Browse. Клацніть Next і введіть назву каталогу при відображенні його в меню Пуск. На наступному етапі створіть ярлик запуску конвертера WinX DVD Ripper на робочому столі та в меню швидкого завантаження (опціонально). Щоб приступити безпосередньо до процесу встановлення, ще раз натисніть Next та Install. По завершенні процесу натисніть Finish, щоб закрити інсталятор. 

 

Що нового

 • Покращене ядро резервного копіювання DVD з більшою стійкістю до пошкоджених або пошкоджених даних DVD.
 • Покращено синхронізацію A/V, особливо для DVD з погано структурованим контентом.
 • Виправлено проблему зі збоєм при резервному копіюванні основних або повних заголовків деяких DVD.
Автор: Digiarty Software (Сайт)
Дата поновлення: 2023-08-29
Операційна система: 7, 8, 10, 11
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
WinX DVD Ripper