Easy M4P Converter 8.7.8

Скриншот Easy M4P Converter

Easy M4P Converter – це програма для легального зняття DRM захисту з аудіофайлів з можливістю перетворення їх в популярні формати. Конвертер є умовно безкоштовним і надає користувачеві пробну версію з обмеженням по тривалості музичних треків.

В процесі своєї роботи Easy M4P Converter взаємодіє з медіатекою iTunes – основним сервісом-постачальником обмеженого за допомогою DRM (засобів захисту авторських прав) контенту. Однак крім основної своєї задачі – зняття захисту з аудіофайлів, програма дозволяє витягувати звуковий вміст з відео, перетворювати треки з формату в формат для подальшого їх відтворення на різних пристроях, а також просто змінювати мета інформацію доріжок з метою організації музичної бібліотеки користувача.

Крім того Easy M4P Converter має можливості пакетного перетворення файлів. Все, що потрібно від користувача – це відзначити необхідні треки галочками, вказати формат і натиснути кнопку «Convert», після чого його улюблені пісні стануть доступні для прослуховування на всіх сучасних «аудіоприладах».

Інтерфейс програми зрозумілий і зручний. Головне вікно містить відносно мало різних елементів, що значно спрощує використання конвертера для рядового користувача. Область зліва відображає перелік категорій iTunes, як то музика, фільми, аудіокниги, радіо та інші. Основна ж робоча область, в якій розміщується список файлів і інформація про них, займає ту що залишилися (більшу) частину призначеного для користувача інтерфейсу.

Однією з функцій, які переховуються за кнопками інтерфейсу, є оновлення медіатеки користувача, яке супроводжується синхронізацією даних програми з iTunes. Також в програму включена опція пошуку аудиотреків, для чого в інтерфейс додано відповідне поле.

Переваги Easy M4P Converter

  • Наявність пробної версії програми.
  • Можливість пакетного перетворення файлів.
  • Можливість зміни метаданих аудиотреков.

Недоліки Easy M4P Converter

  • Необхідність встановлення і одночасного запуску стороннього ПО, зокрема, iTunes.
  • Наявність обмежень на тривалість доріжки в пробній версії програми.
  • Відсутність повноцінної локалізації конвертера українською та російською мовою.

Висновок

Перетворення форматів за допомогою Easy M4P Converter виконується швидко, легально і без зайвих маніпуляцій, у зв'язку з чим програму можна рекомендувати, в першу чергу, власникам продукції Apple.

Увага

Для запуску Easy M4P Converter потрібна наявність на комп'ютері користувача встановленої програми iTunes. При цьому робота програм здійснюється паралельно з відповідним завантаженням обчислювальних ресурсів ПК.

Встановлення Easy M4P Converter

Встановлення програми складається всього з декількох кроків і не займає багато часу. На першому етапі оберіть шлях розташування конвертера на жорсткому диску, після чого натисніть кнопку «Next». Далі введіть назву каталогу в меню Пуск, в якому будуть розташовуватися ярлики запуску компонентів програми. Клацніть «Next». За необхідності створіть значок-іконку Easy M4P Converter на робочому столі, встановивши галочку навпроти відповідного пункту. Щоб приступити безпосередньо до процесу встановлення, натисніть «Next» і «Install». По завершенні натисніть «Finish».

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: M4P-Converter Team (Сайт)
Дата поновлення: 2024-01-26
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Easy M4P Converter