MySQL Workbench 8.0.38

Скриншот MySQL Workbench

MySQL Workbench — це уніфікований візуальний інструмент для архітекторів, розробників і адміністраторів баз даних. Він забезпечує моделювання, розробку SQL і комплексні інструменти адміністрування для налаштування сервера, адміністрування користувачів, резервного копіювання та багато іншого.

Це програмне забезпечення може використовуватися для розробки нового формату БД або ж з метою виконання комплексного переходу з однієї бази даних на іншу.

MySQL Workbench забезпечує візуальне відображення таблиць бази даних, видів, які збережуваних процесів і зовнішніх ключів. Утиліта також здатна інтегрувати модель розробки з фактичної БД. Крім цього користувач може створювати скрипти для створення БД, створені в ескізах. Інструмент відрізняється швидкодією і потужністю.

Однією з ключових особливостей MySQL Workbench є візуальне компонування. Після створення необхідних таблиць ви можете згенерувати діаграми ER, щоб легко встановлювати з'єднання. Що стосується великих баз даних, то можна групувати таблиці, використовуючи кольорові шари.

Утиліта стане надійним рішенням для роботи над проектами керування базами даних MySQL. Вона працює без збоїв, надаючи при цьому мінімальний вплив на продуктивність комп'ютера.

Що нового

  • Цей випуск не містить функціональних змін.
Автор: MySQL AB (Сайт)
Дата поновлення: 2024-07-01
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
MySQL Workbench