TeamSpeak Server 3.13.7

Скриншот TeamSpeak Server

TeamSpeak Server — безкоштовна програма, яка використовується для створення персонального сервера для спілкування в однойменному клієнті TeamSpeak. Утиліта дозволяє повністю керувати з'єднаннями, дозволами, безпекою і т.д.

TeamSpeak — популярний додаток для спілкування в мережі, який в основному використовують геймери для комунікації між собою. Спілкування всіх користувачів TeamSpeak завжди відбувається на якомусь конкретному централізованому вузлі зв'язку. Якщо ви не хочете орендувати сервер за гроші, спробуйте створити свій власний за допомогою TeamSpeak Server.

TeamSpeak Server постачається окремо від клієнтського додатка і використовується для розміщення безлічі користувальницьких підключень, пропонуючи підтримку створення екземплярів віртуального сервера. Слід зазначити, що ця програма досить складна в освоєнні і більше підходить користувачам з досвідом створення серверів і керування ними.

Особливості TeamSpeak Server

  • Надає повні права адміністратора.
  • Свобода дій без модераторів.
  • Поширюється на безкоштовній основі.

Недоліки TeamSpeak Server

  • Для розуміння і використання всіх можливостей програми потрібні певні технічні знання.

Що нового

  • Нова вбудована ліцензія за промовчанням дійсна до 1 липня 2027 року.
Автор: Teamspeak Systems (Сайт)
Дата поновлення: 2022-07-13
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
TeamSpeak Server

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle
  • Схожі програми

  • Open Server Panel Open Server Panel — безкоштовна портативна серверна платформа і програмне… Wing FTP Server Wing FTP Server — професійний FTP-сервер, що характеризується високою швидкістю,… Charles Charles — програма, що поєднує в собі сніфер, дебагер і проксі-сервер.… Денвер Денвер (або «Джентльменський Набір Веб-Розробника») — безкоштовний набір… MySQL Workbench MySQL Workbench — це уніфікований візуальний інструмент для архітекторів, розробників і… XAMPP XAMPP — корисне програмне забезпечення, до складу якого входять Apache, PHP, MySQL, FileZilla і… Zoom Zoom — це популярний і дуже зручний додаток для проведення відеоконференцій.… Skype Skype‭ ‬– одна з найпопулярніших програм для спілкування. ‭ ‬Вона доступна для… Discord Discord – це новий погляд на безкоштовне голосове та текстове спілкування геймерів.… FREE MyChat MyChat FREE — безкоштовна версія месенджеру, створеного для обміну миттєвими… TeamSpeak TeamSpeak — корисна безкоштовна програма для голосового та текстового… Всі програми категорії «Сервер» → Всі програми категорії «Командне спілкування» →