TeamSpeak Server 3.13.7

Скриншот TeamSpeak Server

TeamSpeak Server — безкоштовна програма, яка використовується для створення персонального сервера для спілкування в однойменному клієнті TeamSpeak. Утиліта дозволяє повністю керувати з'єднаннями, дозволами, безпекою і т.д.

TeamSpeak — популярний додаток для спілкування в мережі, який в основному використовують геймери для комунікації між собою. Спілкування всіх користувачів TeamSpeak завжди відбувається на якомусь конкретному централізованому вузлі зв'язку. Якщо ви не хочете орендувати сервер за гроші, спробуйте створити свій власний за допомогою TeamSpeak Server.

TeamSpeak Server постачається окремо від клієнтського додатка і використовується для розміщення безлічі користувальницьких підключень, пропонуючи підтримку створення екземплярів віртуального сервера. Слід зазначити, що ця програма досить складна в освоєнні і більше підходить користувачам з досвідом створення серверів і керування ними.

Особливості TeamSpeak Server

  • Надає повні права адміністратора.
  • Свобода дій без модераторів.
  • Поширюється на безкоштовній основі.

Недоліки TeamSpeak Server

  • Для розуміння і використання всіх можливостей програми потрібні певні технічні знання.

Що нового

  • Нова вбудована ліцензія за промовчанням дійсна до 1 липня 2027 року.
Автор: Teamspeak Systems (Сайт)
Дата поновлення: 2022-07-13
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
TeamSpeak Server
  • Схожі програми

  • Zoom Zoom — це популярний і дуже зручний додаток для проведення відеоконференцій. Сумісно не тільки з Windows, але і з MacOS, Android та iOS. Завдяки Zoom… Open Server Panel Open Server Panel — безкоштовна портативна серверна платформа і програмне середовище, створене для веб-розробників з урахуванням… Discord Discord – це новий погляд на безкоштовне голосове та текстове спілкування геймерів. Встановивши програму на свій ПК, ви зможете створювати голосові… Skype Skype‭ ‬– одна з найпопулярніших програм для спілкування. ‭ ‬Вона доступна для використання на всіх актуальних‭ ‬Windows-системах.‭ ‬Разом зі Скайп… FREE MyChat MyChat FREE — безкоштовна версія месенджеру, створеного для обміну миттєвими повідомленнями і файлами в корпоративних і локальних… Charles Charles — програма, що поєднує в собі сніфер, дебагер і проксі-сервер. За її допомогою можна легко моніторити пакети,…