Nero Platinum 23.5.1010

Скриншот Nero Platinum

Nero Platinum — потужний набір додатків, що надають користувачам можливість копіювати і записувати оптичні диски, редагувати, конвертувати і відтворювати відео, а також створювати резервні копії даних і відновлювати втрачені файли, коли це необхідно. Він містить окремі утиліти для кожної операції, кожна з яких легко доступна з головного вікна програми.

Користувачі, наприклад, можуть легко керувати будь-якими вашими мультимедійними файлами (фото, відео, аудіо) за допомогою інструментів Nero MediaHome і Nero MediaBrowser. Також є можливість використовувати утиліту Nero Recode для конвертації відео, DVD і фільмів Blu-ray в бажаний формат. За допомогою Nero Video можна створювати свої фільми.

Інші інструменти пакета дозволяють користувачам імпортувати контент з камер або телевізорів, створювати резервні копії будь-яких файлів на своїх комп'ютерах, щоб вони могли залишатися в безпеці навіть у разі виходу з ладу жорсткого диска. Користувачі можуть зберігати свої файли на окремий диск або в хмару всього декількома клацаннями миші.

Що нового

  • Інформація відсутня
Автор: Nero AG (Сайт)
Дата поновлення: 2021-01-07
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Вартість: $42.95
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Nero Platinum

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle