Bitdefender Antivirus Plus 2020 24.0.3.15

Скриншот Bitdefender Antivirus Plus

Bitdefender Antivirus Plus 2018 – це потужний засіб антивірусного захисту для комп'ютерів і мобільних пристроїв. Програма діє на платній основі, проте для ознайомлення користувачеві доступний пробний тридцятиденний період.

В основі цього антивірусу лежить евристичний метод визначення загроз. Іншими словами, програма контролює кожен процес всередині операційної системи, аналізує активні сервіси та служби і блокує їх в тому випадку, якщо їх поведінка нагадує діяльність вірусів або іншого шкідливого ПЗ.

Крім вірусів, троянів і червів Bitdefender також пропонує інструменти для захисту від інтернет-шахраїв, програм-вимагачів і руткітів. Особливо важливі документи користувача, наприклад, такі, що містять паролі та ключі, можуть бути поміщені під посилену охорону із застосуванням криптографічних алгоритмів.

Крім того програма забезпечує безпеку при роботі в веб-браузері, оцінює рівень довіри до ресурсів і своєчасно повідомляє користувача про можливі негативні наслідки. Для затятих прихильників мережевої конфіденційності до складу антивіруса входить фірмовий VPN-сервіс, який надає 200 Мегабайт зашифрованого трафіку.

Інтерфейс Bitdefender виконаний в темних тонах і нагадує деякі інші антивірусні програми. Іконки елементів керування виконані з урахуванням сучасних тенденцій і знайомі користувачеві по іншим комп'ютерним програмам.

Переваги Bitdefender Antivirus

 • В основі програми – поведінкові алгоритми пошуку вірусів, що дозволяє виявляти раніше невідомі загрози.
 • Наявність засобів анти-фішингу.
 • Можливість автоматичного перезапуску операційної системи і завантаження її в безпечному режимі в разі виявлення руткітів або програм-шпигунів.
 • Наявність функції автопілота (режим «Не турбувати»).
 • Наявність інтуїтивної системи економії заряду батареї (при використанні на переносних пристроях).
 • Наявність коштів VPN.
 • Наявність власного браузера, призначеного виключно для забезпечення інтернет-безпеки.
 • Наявність опції повного видалення файлів (File Shredder).
 • Наявність засобів керування паролями.
 • Пробний період.

Недоліки Bitdefender Antivirus

 • Уповільнення швидкодії операційної системи і зайве навантаження на неї в силу використання евристичного методу пошуку вірусів.
 • Періодичні помилкові спрацьовування антивіруса, пов'язані з діяльністю патчів, кейгенов і програм для віддаленого керування.

Висновок

Мінусом антивіруса є надмірна підозрілість до «місцевого» ПО, а також неможливість запуску Bitdefender без поновлення штатного Internet Explorer до десятої версії. При цьому для завантаження інтерфейсу програми недостатньо будь-якого іншого браузера, встановленого на комп'ютері користувача. У будь-якому випадку добрий антивірусний захист – це скоріше своєчасна реакція на діяльність «небезпечних подразників», ніж тонкощі зовнішнього вигляду, а з цим завданням Bitdefender справляється чудово.

Увага

Для повноцінної роботи програми необхідна обов'язкова наявність на комп'ютері користувача браузера Internet Explorer не нижче десятої версії.

Щоб уникнути додаткових проблем при роботі з Bitdefender видаліть або вимкніть будь-яке інше антивірусне ПЗ.

Установка Bitdefender Antivirus

Установка програми виконується за допомогою онлайн-установника. Завантажити файл Bitdefender_antivirus.exe можна зі сторінки завантаження нашого сайту. Запустіть файл і дочекайтеся завершення завантаження компонентів антивіруса. Далі виберіть мову установника і натисніть Install. Програма виконає попереднє сканування операційної системи і встановить необхідні компоненти на Ваш комп'ютер. По завершенні процесу клацніть Start Using Bitdefender.

Що нового

 • Нова технологія Network Threat Prevention - це система глибокого моніторингу системи з усіх потенційних векторів атаки, призначена для виявлення і блокування атак типу брут-форс, запобігання експлуатації вразливостей, захисту від злому пристрою з метою підключення до ботнету, а також для запобігання використанню незашифрованих веб- форм для введення конфіденційних даних.
 • Нова технологія Ransomware Remediation захищає від шифрувальників «нульового дня» за рахунок виявлення підозрілої поведінки і автоматичного резервного копіювання і відновлення файлів користувача. Ці заходи дозволяють виключити негативні наслідки шкідливого шифрування.
 • У нових продуктах компанія Bitdefender збільшила роль Радника безпеки, який представляє реалізацію нового підходу до технології Автопілот. Автопілот стає надійним і мовчазним партнером, який займається питаннями безпеки для радника і дозволяє користувачам отримати переваги від додаткових функцій захисту в залежності від конкретних сценаріїв використання.
 • Покращена технологія Advanced Threat Defense виконує моніторинг активних додатків на предмет підозрілої поведінки і готова робити швидкі дії для запобігання зараження.
 • Покращення системи запобігання веб-атак (Web Attack Prevention) і технології фільтрації веб-ресурсів гарантує, що ви ніколи не зіштовхнетеся з шкідливим веб-сайтом. Системи веб-захисту також позначають результати пошукової видачі, ідентифікуючи безпечні сайти.
 • Технологія захисту від фішингу аналізує і блокує веб-сторінки, які маскуються під нешкідливі сайти, але створені для крадіжки паролів або даних кредитних карт. Модуль Anti-Fraud попереджає вас при відвідуванні шахрайських сайтів, а функція Safe Files запобігає зміни найважливіших користувальницьких файлів.
Автор: Bitdefender (Сайт)
Дата поновлення: 2019-07-31
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: $25.99
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Bitdefender Antivirus Plus

Ваша оцінка та відгук про програму: