novaPDF 11.9.444

Скриншот novaPDF

novaPDF — це платна, вдосконалена комерційна версія безкоштовної програми doPDF, яка призначена для конвертації файлів різних типів у файли PDF. Ця утиліта встановлюється як драйвер для принтера, що дозволяє отримувати доступ до її функцій з будь-якої програми, де доступна функція друку. Також існує другий спосіб запуску програми — за допомогою виконуваного файлу, що з'являється після установки.

novaPDF має простий, лаконічний і в той же час легкий в освоєнні графічний інтерфейс, що дозволяє швидко приступити до виконання поставлених завдань. Оскільки novaPDF має два способи запуску — через виконуючий файл, або через будь-яку програму з функцією друку — це означає, що інтерфейсів існує два. Обидва види інтерфейсу прості у використанні. Є можливість зміни мови інтерфейсу.

Головним завданням novaPDF є конвертація файлів різних розширень, таких як ppt/pptx (файли презентацій), doc/docx (файли Microsoft Word), xls/xlsx (файли Microsoft Excel), jpg/png/psd (зображення) та інші у файли формату PDF. Також novaPDF має низку додаткових, допоміжних функцій, що дозволяє проводити поглиблене налаштування PDF-файлів.

Із додаткових функцій доступні:

 • Об'єднання декількох файлів різних типів і подальше створення з них єдиного PDF файлу. Що примітно, існує можливість вибору папки або кілька папок, а також її підпапок для об'єднання внутрішніх файлів;
 • Додавання паролю для користувача (контроль доступу до перегляду файлу) та власника (контроль доступу до редагування документа).
 • Додавання інформації про документ (заголовок, тема, автор, ключові слова, автор);
 • Налаштування загального виду створюваного документа;
 • Вибір якості документа.

Процес конвертування дуже простий. Для цього необхідно відкрити потрібний документ у будь-якій програмі, яка підтримує функцію друку. Виберіть принтер novaPDF і натисніть «OK». Після цього відкриється панель налаштування майбутнього PDF-файлу. Після налаштування та вибору майбутнього розташування документа натисніть «ОК» і утиліта згенерує новий документ формату PDF у зазначеному раніше місці.

Існує також другий спосіб конвертування – через виконуваний файл. У головному меню вам буде запропонована функція швидкої конвертації файлу будь-якого формату у PDF, а також короткий екскурс про те, як користуватися утилітою. У наступному розділі буде представлено розширений варіант конвертації.

Переваги

 • Висока швидкість обробки файлів;
 • Слабке навантаження на систему, що відкриває можливість паралельної роботи з іншими програмами під час процесу конвертації;
 • Простота освоєння та використання;
 • Низький поріг входження;
 • Простий та зручний інтерфейс.

Особливості

У представленої утиліти існує тридцятиденна пробна версія без урізаного функціоналу. Для її завантаження та встановлення немає потреби в реєстрації. Існує безкоштовна версія цієї програми під назвою doPDF. Головна відмінність doPDF від novaPDF це урізаний функціонал налаштування створюваного PDF документа та відсутність додаткових функцій для конвертації файлів.

Встановлення

Для початку вам необхідно запустити завантажений файл. За замовчуванням мова інтерфейсу для зручності вказана як «Регіональна», але за бажанням у вас є можливість змінити її на відповідний вам. У головному вікні пропонується встановити додаток для Microsoft Office, а також пропонується надсилати анонімну статистику використання програми для вдосконалення її в майбутньому. Після встановлення вам буде запропоновано запустити програму та відвідати сайт розробника.

Що нового

 • Виправлено: сумісність з останньою збіркою Windows 11 Insider Preview 26058
Автор: Softland (Сайт)
Дата поновлення: 2024-02-21
Операційна система: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
novaPDF
 • Схожі програми

 • Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC — вдосконалена версія стандартної Acrobat Standard DC від компанії Adobe. Це потужний інструмент із величезним функціоналом. За… PDF-XChange Editor PDF-XChange Editor — один з найпопулярніших і найзручніших у використанні PDF-редакторів для ПК Windows. Інструмент має величезний функціонал і… WinScan2PDF WinScan2PDF — безкоштовна утиліта для сканування різних документів та створення PDF-версій. Програма має зручний користувальницький інтерфейс з… Master PDF Editor Master PDF Editor — багатофункціональний інструмент для різних маніпуляцій з PDF документами. Програма має величезний функціонал для максимально… Nitro Pro Nitro Pro — набір інструментів для роботи з PDF-файлами. Утиліта дозволяє створювати, комбінувати, редагувати, робити позначки, захищати файли… PDFCreator PDFCreator Free – це безкоштовна утиліта, що встановлюється як віртуальний принтер, який може використовуватися для друку будь-якого PDF документа з…