OpenVPN 2.5.4

Скриншот OpenVPN

OpenVPN — безкоштовна реалізація технології віртуальної приватної мережі (VPN) з відкритим вихідним кодом для створення зашифрованих каналів типу точка-точка або сервер-клієнти, що дозволяє встановлювати з’єднання між комп’ютерами, що знаходяться за NAT і мережевим екраном, без необхідності зміни їх налаштувань. OpenVPN пропонує рентабельну, економну в плані ресурсів, альтернативу іншим VPN технологіям.

Для забезпечення безпеки керуючого каналу і потоку даних OpenVPN використовує бібліотеку OpenSSL. Це дозволяє задіяти весь набір алгоритмів шифрування, доступних в цій бібліотеці. Також може використовуватися пакетна авторизація HMAC, для забезпечення більшої безпеки, і апаратне прискорення для поліпшення продуктивності шифрування. Ця бібліотека використовує OpenSSL, а точніше протоколи SSL/TLS.

OpenVPN проводить всі мережеві операції через TCP або UDP транспорт. Також можлива робота через більшу частину проксі серверів, включаючи HTTP, SOCKS, NAT і мережеві фільтри. Можливо створити тунель мережевого рівня (TUN), і канального рівня (TAP), здатний передавати Ethernet-трафік. Також можливе використання бібліотеки компресії LZO для стиснення потоку даних.

Що нового

  • Команда проекту спільноти OpenVPN з гордістю випускає OpenVPN 2.5.4. Цей випуск включає в себе ряд виправлень і невеликих поліпшень. Виконувані до файлів і бібліотекам Windows в даний час побудовані в Windows з використанням MSVC, а не з компіляцією на Linux, як з більш ранньої 2,5 випускання. Устанавлівателі Windows включають в себе оновлені OpenSSL і новий OpenVPN GUI. Останнє включає в себе кілька поліпшень, найбільш важливим з яких є можливість імпортувати профілі від URL-адрес, де доступні.
Автор: OpenVPN Technologies Inc (Сайт)
Дата поновлення: 2021-10-05
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
OpenVPN

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle
  • Схожі програми

  • ExpressVPN ExpressVPN – це сучасний VPN-клієнт, призначений для зв'язку комп'ютера з ресурсами… Hotspot Shield Hotspot Shield VPN — сервіс для захисту веб-сеансів користувача і забезпечення… CyberGhost VPN CyberGhost VPN — програма, призначена для збереження конфіденційності в мережі.… TunnelBear TunnelBear – популярний VPN-сервіс для безпечного і анонімного доступу до… friGate friGate — корисне розширення для веб-браузерів, що працює за принципом проксі… Windscribe Windscribe Pro – це повноцінна версія популярного VPN-клієнта за доступною ціною.… UserGate Proxy Server & Firewall UserGate Proxy & Firewall — це комплексне рішення для організації загального… Hotspot Shield Hotspot Shield VPN — сервіс для захисту веб-сеансів користувача і забезпечення… CyberGhost VPN CyberGhost VPN — програма, призначена для збереження конфіденційності в мережі.… Hamachi LogMeIn Hamachi — програма, призначена для побудови власної мережі VPN (Virtual Private Network).… ZenMate ZenMate — VPN клієнт у вигляді безкоштовного розширення для Google Chrome, Firefox, Opera, яке… Всі програми категорії «VPN/Анонімність» → Всі програми категорії «VPN» →