Puffin Browser 10.1.1.609

Скриншот Puffin Browser

Puffin Browser, як і випливає з назви продукту – це веб-оглядач, основний акцент якого робиться на безпеку перебування в мережі Інтернет. Програма є платною і розповсюджується за умови передплати, проте розробники передбачили в ній пробний термін ознайомлення, що не вимагає вкладень і дорівнює одному місяцю.

Браузер Puffin працює подібно до інших оглядачів, хоча і має ряд відмінностей. Так, основна задумка полягає в тому, щоб здійснювати підключення до ресурсів в Інтернеті не безпосередньо, а з використанням проміжних хмарних серверів, що дозволяє захистити дані користувача від перехоплення хакерами, а його комп'ютер – від вірусних атак.

Програма не може похвалитися широким функціоналом, однак в ній присутні деякі сучасні інструменти і опції, такі як, наприклад, режим інкогніто, експорт/імпорт закладок, вибіркове видалення історії, зберігання паролів і файлів cookie та інші.

Браузер підтримує механізм вкладок, в тому числі дозволяє створювати їх дублікати і виносити сторінки в окремі вікна. Зовнішній вигляд й інтерфейс продукту має деяку подібність з іншими браузерами, однак у випадку з Puffin Browser мають місце кілька вдалих рішень. Так, наприклад, в кожній новій вкладці присутня навігація, яка дозволяє швидко перемикатися між розділами закладок, історії, завантажень і налаштувань програми, а логотип програми, розташований в пошуковому рядку, практично моментально активує підключення до фірмових хмарних серверів.

Переваги Puffin Browser

 • Наявність безкоштовного місячного пробного періоду без необхідності попередньої оплати.
 • Підтримка архітектур x86 і x64.
 • Наявність режиму інкогніто.
 • Можливість експорту та імпорту закладок.
 • Можливість вибору пошукової системи за замовчуванням.
 • Наявність меню швидкого доступу в кожній новій вкладці.
 • Підтримка української мови інтерфейсу програми.
 • Наявність вбудованого менеджера паролів.
 • Підтримка механізму гарячих клавіш.

Недоліки Puffin Browser

 • Відсутність повноцінної безкоштовної версії браузера.
 • Досить обмежений функціонал програми в порівнянні з аналогами.
 • Необхідність реєстрації користувача навіть на період ознайомлення з продуктом.

Висновок

Робота браузера не викликає нарікань. Програма відкривається швидко, завантаження веб-ресурсів також не примушує себе довго чекати. Основним недоліком продукту є вкрай обмежений в порівнянні з конкурентами функціонал, однак, за словами розробників, вони збираються виправити цю ситуацію в найближчому майбутньому.

Встановлення Puffin Browser

Puffin Browser не вимагає яких-небудь особливих навичок від користувача і наявності на його комп'ютері будь-якого додаткового або нестандартного ПЗ. Встановлення програми займає лічені хвилини і складається всього з декількох кроків.

Щоб змінити мову інтерфейсу оглядача, перейдіть в налаштування, клікнувши по значку-іконці гамбургерного меню вгорі праворуч і вибравши пункт «Settings». Далі у вкладці перейдіть в розділ «Appearance», після чого виберіть відповідне значення мови зі списку з міткою «Language». Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте оглядач.

Що нового

 • Інформація відсутня.

Автор: CloudMosa, Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2023-04-11
Операційна система: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Puffin Browser
 • Схожі програми

 • Opera Opera – один з найпопулярніших безкоштовних веб-оглядачів, який забезпечує швидкість, зручність та якість роботи користувача в Інтернеті. Встановивши її… Google Chrome Google Chrome – популярний безкоштовний багатоплатформний й стабільний в роботі веб-переглядач, що характеризується швидкістю, безпекою, простотою,… Mypal Mypal — безкоштовний веб-браузер з відкритим вихідним кодом для ПК Windows. Оглядач заснований на коді Pale Moon від Moonchild Productions, який є… Tor Browser Tor Browser Bundle — безкоштовний браузер, що забезпечує анонімність в мережі за рахунок використання розподіленої мережі серверів,… Chromium Chromium — простий у використанні веб-браузер, створений спеціально для забезпечення безпечної, швидкої і зручної веб-навігації. Також… Google Chrome Portable Google Chrome Portable — це безкоштовна портативна версія Google Chrome для ПК Windows. Переносна версія браузера має той же функціонал, що і…