TunnelBear 4.4.10

Скриншот TunnelBear

TunnelBear – популярний VPN-сервіс для безпечного і анонімного доступу до Інтернет-ресурсів. Є як платні так і безкоштовні варіанти використання цієї служби. Безкоштовний тариф TunnelBear Little дозволяє використовувати близько 500 Мб трафіку щомісячно. Акції дозволяють підняти цей ліміт ще не 1 Гб. Підписка Giant розрахована на безлімітне використання програми протягом місяця, в той час як варіант Grizzly пропонує користувачеві цілорічний період служби за заниженою вартістю.

Принцип роботи клієнта в вищезазначених версіях залишився незмінним. Це все той же сервіс, базований на технологіях VPN із застосуванням сучасного шифрування за алгоритмом AES-256.

Програми дозволяють приховувати свою активність в Інтернеті, отримувати доступ до заблокованих ресурсів або сервісів, закритих для відвідування в тому чи іншому регіоні, використовувати соціальні мережі, залишаючись при цьому непоміченими для провайдерів та інших користувачів.

Платні версії TunnelBear надають необмежений обсяг трафіку з можливістю цілодобової роботи VPN-клієнта. Для вирішення проблем, пов'язаних з продуктом, на сайті компанії цілодобово чергує команда служби підтримки. Часті питання винесені в окремий топік.

Крім того програми здатні обходити і блокувати діяльність Інтернет-трекерів, аналізаторів і збирачів статистики, а також рекламних ботів. Всі ці опції доступні для підключення на комп'ютерах, телевізорах і смартфонах загальною кількістю до п'яти одиниць на підставі однієї проплаченою ліцензії.

Інтерфейс TunnelBear Giant і TunnelBear Grizzly аналогічний безкоштовного варіанту програми, що значно спрощує перехід користувача з версії на версію.

Переваги TunnelBear

Використання алгоритму AES з 256-бітовим ключем шифрування.
Широкий вибір VPN-серверів, розташованих в більш ніж двадцяти країнах світу.
Необмежений трафік.
Можливість одночасного підключення до п'яти різних пристроїв на підставі однієї оплаченої передплати.
Наявність функції блокування Інтернет-ботів і трекерів активності користувача.
Наявність цілодобової служби підтримки клієнтів.

Недоліки TunnelBear

  • Відсутність української мови інтерфейсу програми.

Висновок

Програма працює стабільно, однак збільшення швидкості в платних версіях TunnelBear не спостерігається. Вищезазначені варіанти підписки – це непогане рішення для тих, хто вже зміг оцінити всі плюси і мінуси використання цього VPN-клієнта і вирішив сконцентруватися на його достоїнства.

Встановлення TunnelBear

При наявності клієнта TunnelBear на комп'ютері користувача додаткове встановлення платної версії програми не потрібно. В іншому випадку скачайте інсталяційний файл TunnelBear-Installer.exe зі сторінки завантаження нашого сайту. Далі запустіть і встановіть клиент, прийнявши умови ліцензійної угоди і вказавши інсталятору шлях майбутнього розташування програми. По завершенні процесу установки відкрийте програму за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

При першому запуску TunnelBear зареєструйтеся в системі, вказавши реальну адресу електронної пошти і бажаний пароль. Для підтвердження чинного e-mail зверніться за посиланням, зазначеної у вхідному листі.

Для підключення тарифного плану Giant або Grizzly натисніть на кнопку Upgrade у правому верхньому куті головного вікна VPN-клієнта. Програма автоматично перейде на сайт компанії на сторінку Вашого аккаунта. Виберіть відповідну опцію підписки і оплатіть її, вказавши відповідні дані банківської картки або електронних гаманців інших платіжних систем. Клацніть на кнопку Upgrade Bear, щоб підтвердити придбання підписки. По завершенні оплати розширена версія TunnelBear буде готова до використання.

Що нового

  • Інформація відсутня
Автор: TunnelBear Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2022-01-07
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
TunnelBear

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle