Digsby 92

Скриншот Digsby

Digsby — безкоштовна утиліта для обміну повідомленнями, роботи з поштою і підвищення зручності спілкування у соціальних мережах.

Деякі можливості Digsby:
управління кількома одночасними передачами файлів з менеджера завантажень; єдиний список контактів для акаунтів мереж AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk, Jabber, Facebook Chat; можливість перейменування контактів; можливість об’єднання декількох контактів однієї і людини в єдиний контакт; можливість надсилання SMS контактів IM-мереж; спливаючі віконця з повідомленнями у фоновому режимі роботи; ведення історії переговорів і можливість здійснення пошуку у ній; управління поштовими акаунтами Hotmail, Gmail, Yahoo Mail, AOL/AIM Mail, по протоколах IMAP і POP; підтримка роботи з акаунтами соціальних мереж Facebook, Twitter, MySpace і LinkedIn; отримання повідомлень про події (запити на онлайнову дружбу від нових контактів, нові повідомлення, запрошення у нові групи, і т. д).

Що нового

— Виправлені помилки.

Автор: dotSyntax
Дата поновлення: 2012-07-15
Операційна система: XP, 2003, Vista, 7
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Digsby
  • Схожі програми

  • Telegram Telegram Desktop — безкоштовна програма для ПК на базі операційної системи Windows для обміну текстовими повідомленнями… Zoom Zoom — це популярний і дуже зручний додаток для проведення відеоконференцій. Сумісно не тільки з Windows, але і з MacOS, Android та iOS. Завдяки Zoom… WhatsApp WhatsApp – офіційний Windows-клієнт , що з’явився на ринку послуг з метою перенести та доповнити функції популярного мобільного додатку для… Viber Viber – версія популярного мобільного застосунку на ваш ПК для спілкування, обміну відео, аудіо, фото та іншими медіафайлами й інформацією через… Skype Skype‭ ‬– одна з найпопулярніших програм для спілкування. ‭ ‬Вона доступна для використання на всіх актуальних‭ ‬Windows-системах.‭ ‬Разом зі Скайп… Discord Discord – це новий погляд на безкоштовне голосове та текстове спілкування геймерів. Встановивши програму на свій ПК, ви зможете створювати голосові…