VyprVpn 5.0.1

Скриншот VyprVpn

VyprVpn – це ще один комерційний продукт, який пропонує користувачам рішення щодо забезпечення безпечного і конфіденційного перебування в мережі Інтернет за доступною ціною. Програма реалізує свої можливості за допомогою сучасних протоколів тунелювання і криптографічних алгоритмів і надає свої послуги на всіх шести континентах за допомогою більш ніж семисот доступних серверів.

Крім того VyprVPN просуває власний VPN-протокол, заснований на популярній реалізації технологій віртуальних приватних мереж OpenVPN. Цей набір правил використовує ключі довжиною 256 біт і дозволяє змінити дані, що передаються таким чином, щоб їх не можна було розпізнати ззовні навіть при глибокому скануванні.

Для захисту від хакерів програма також надає засіб фільтрації мережевого трафіку – міжмережевий екран. Це рішення актуально при частому використанні бездротових мереж загального користування.

VyprVPN не має обмежень чи заборон на використання тих чи інших серверів. Користувач може змінювати конфігурацію настільки часто, наскільки це можливо і зручно для досягнення максимальних швидкостей підключення.

Компанія-виробник пропонує цілодобову підтримку клієнтів в режимі 24/7/365. Відповіді на питання, що цікавлять можна знайти на сайті розробника в розділі FAQ або поспілкувавшись з фахівцем в умовах Live-чату.

Інтерфейс програми доброзичливий і виконаний у вигляді мобільного додатку. Головне вікно відображає інформацію про статус підключення, час, на протязі якого сервіс використовується, протокол і інше.

Переваги VyprVPN

 • Дружній інтерфейс програми.
 • Гарна служба підтримки користувачів.
 • Використання технологій OpenVPN.
 • Широкий вибір серверів, який налічує понад семисот пристроїв.
 • Підтримка власного протоколу Chameleon.
 • Відсутність обмежень на кількість підключень.

Недоліки VyprVPN

 • Відсутність безкоштовної версії програми.
 • Відсутність української або російської локалізації.

Висновок

Незважаючи на відсутність безкоштовної ліцензії, програма успішно конкурує на ринку сучасних VPN-клієнтів завдяки вмілому застосуванню технологій OpenVPN, а використання 256-бітного шифрування і власного пропрієтарного протоколу тунелювання робить VyprVPN корисним інструментом для користувачів, які звикли виходити за рамки встановлених обмежень.

Встановлення VyprVPN

Встановлення клієнта виконується всього в кілька кроків і не займає багато часу. Завантажити програму-інсталятор можна на сторінці завантаження нашого сайту. Для початку процесу встановлення запустіть виконуваний файл VyprVPN-installer.exe. У вікні, що з'явилося натисніть Next і прийміть умови ліцензійної угоди, натиснувши кнопку I agree. Визначте тип установки з трьох доступних – стандартний, повний і користувацький. Натисніть Next та вкажіть інсталятору шлях розташування програми на Вашому ПК.

Перейдіть на наступний крок, щоб запустити встановлення VyprVPN. В процесі роботи інсталятора підтвердіть встановлення віртуального мережевого адаптера TAP у вікні. По завершенні закрийте програму-інсталятор. Щоб почати роботу, запустіть VPN-клієнт за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск. При першому запуску програми необхідно пройти обов'язкову аутентифікацію користувача. В іншому випадку, за відсутності облікового запису, його необхідно зареєструвати на офіційному сайті продукту. При успішному проходженні аутентифікації програма автоматично виведе вміст головного вікна клієнта. Натисніть кнопку у верхній частині стартового вікна програми, щоб з'єднатися з віддаленим сервером і почати використовувати переваги VyprVPN.

Що нового

 • Незначне виправлення інсталятора та видалення бета-версії.
Автор: Golden Frog, GmbH (Сайт)
Дата поновлення: 2023-06-16
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Скачати
VyprVpn
 • Схожі програми

 • Tor Browser Tor Browser Bundle — безкоштовний браузер, що забезпечує анонімність в мережі за рахунок використання розподіленої мережі серверів,… OpenVPN OpenVPN — безкоштовна реалізація технології віртуальної приватної мережі (VPN) з відкритим вихідним кодом для створення зашифрованих каналів… friGate friGate — корисне розширення для веб-браузерів, що працює за принципом проксі сервера і призначене для обходу блокування сайтів… CyberGhost VPN CyberGhost VPN — програма, призначена для збереження конфіденційності в мережі. На сьогоднішній день це один з небагатьох… HMA VPN HMA VPN – це платний VPN-клієнт, який пропонує своїм користувачам широкий вибір віддалених серверів, необмежений обсяг мережевого трафіку, а також… I2P I2P — безкоштовний набір інструментів для використання однойменної зашифрованої мережі. У додатку використовується декілька схем шифрування,…