Wondershare Recoverit 12.0.30

Скриншот Wondershare Recoverit

Recoverit – це shareware інструмент для відновлення втрачених даних від компанії Wondershare Software. Демо-версія продукту поширюється безкоштовно, але в ній є обмеження на розмір відновлюваного файлу. Бажаючі можуть зняти це обмеження і підтримати розробників шляхом покупки ліцензованої версії.

В основі роботи програми лежать вдосконалені алгоритми пошуку загублених залежностей між файлами і їх частинами, які, за словами авторів, здатні відновити близько 96% втрачених даних.

Серед найбільш частих сценаріїв, при яких потрібне застосування Recoverit Wondershare, зустрічається необхідність відновлення завантажувальних секторів і розділів жорсткого диска, пошкоджених, наприклад, в результаті діяльності вірусів, а також відтворення документів і медіафайлів, втрачених в результаті необережного видалення за допомогою клавіш Shift+Del або через відключення живлення комп'ютера.

Інтерфейс утиліти виконаний з урахуванням сучасних тенденцій, однак все ще потребує доопрацювання. Головне вікно поділено на великі елементи-блоки, що відображають різні ситуації для відновлення файлів користувача. При цьому дане вікно займає досить багато місця на екрані, не може бути розгорнуто на всю ширину, а також стиснуте по горизонталі або вертикалі. Крім того є деякі проблеми з ручним перетягуванням вікна на дисплеях з невеликою роздільною здатністю.

Recoverit дозволяє відновити інформацію різного змісту – аудіо і відеофайли, зображення, текстові документи, електронні листи, архіви і відповідно розпізнає такі формати, як DOC, XLS, PPT, HTML, JPG, PNG, AVI, MP3, AAC, EMLX, PST, DBX , RAR, ZIP і багато інших.

Переваги Recoverit Wondershare

  • Безкоштовна демо-версія продукту.
  • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
  • Велика кількість підтримуваних форматів файлів.
  • Можливість попереднього перегляду відновлюваних даних.
  • Підтримка різних типів файлових систем і, відповідно, можливість роботи з різними носіями інформації, як то жорсткими дисками, картами пам'яті, флеш-накопичувачами та іншими.

Недоліки Recoverit Wondershare

  • Відсутність повноцінної підтримки української/російської мов інтерфейсу.
  • Обмеження розміру відновлюваного файлу в демо-версії, що дорівнює 100 Мегабайт.

Висновок

Незважаючи на те, що ефективність подібного роду продуктів визначається якістю відновлення інформації, користувачеві не варто забувати і про важливість інтерфейсу, оскільки саме він дозволяє швидко і легко орієнтуватися у всіх доступних варіаціях застосування Recoverit Wondershare, але, в той же час, саме він і є слабким місцем цієї утиліти.

Встановлення Recoverit Wondershare

Щоб почати процес встановлення, завантажте і запустіть файл-інсталятор, клікнувши на кнопку Завантажити нижче. У вікні установника клацніть Customize Install, щоб відобразити додаткові опції і налаштувати мовні параметри і шлях розташування програми. Прийміть умови ліцензійної угоди та натисніть кнопку Install, щоб встановити програму. Дочекайтеся завершення процесу. Після цього Recoverit Wondershare можна буде запустити за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск. Для початку роботи з утилітою оберіть  найбільш підходящий сценарій відновлення зі списку доступних.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Wondershare Software (Сайт)
Дата поновлення: 2024-05-21
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Wondershare Recoverit