Zona 3.0.0.5

Скриншот Zona

Zona – це безкоштовний популярний проект, що допоможе організувати на вашому ПК простір для дозвілля. Встановивши цей торент-клієнт і менеджер мультимедіа одночасно, ви зможете не лише ознайомитися з чималим каталогом медіаконтенту, а й завантажувати бажані файли на вашу операційну систему або переглядати їх онлайн безпосередньо у вікні програми.

Приємний дизайн і зручний інтерфейс гарантує легкість процесу навігації. Зліва розміщено основні каталоги фільмів, телесеріалів, музики, тв-каналів, радіо, передач і прямих спортивних трансляцій. Центральне місце належить медіафайлам і рядку пошуку, а праворуч ви знайдете параметри, що дозволять групувати контент за обраними даними.

Основні функції Zona – це пошук, перегляд і завантаження медіа. Користувачі можуть зануритися у світ популярних кінофільмів, захоплюючі сюжети телесеріалів, цікаві світи комп’ютерних ігор. Також можна дізнатися більше інформації про ту чи іншу продукцію, наприклад: акторський склад фільму та короткий біографічний опис кожного, імена авторів ідей, композиторів, режисерів, розробників ігор, особливості сюжету та ігрового процесу. Ви можете знайти і слухати найцікавіші радіостанції або одним кліком завантажувати музику з вашої сторінки у соціальній мережі.

Програма дозволяє синхронізувати обране, підписки та позиції перегляду між усіма вашими пристроями Windows.

Основні переваги

Це безкоштовна програма, яку легко встановити на ПК. Вона має зручний і приємний інтерфейс з можливістю вибору теми та додатковими налаштуваннями, сповіщеннями, зручною пошуковою системою. Медіакаталог Zona включає сотні тисяч різножанрових популярних телесеріалів, кінофільмів, відеоігор. Ви зможете прослуховувати понад півтисячі популярних радіостанцій на будь-який смак, переглядати прямі трансляції спортивних подій, дивитися онлайн улюблені телевізійні канали.

Для програвання медіа не треба чекати завершення завантаження. Доступні онлайн-перегляд торрентів і пошук торрентів на популярних сервісах.

Основні недоліки

Недоліків небагато, але вони є. Користувачі нарікають на обмеженість медіакаталогів, низьку якість частини контенту та рекламу. Деякі новинки з’являються в програмі не настільки швидко, як на багатьох сайтах.

Також, якщо в програмі дивитися відео в високому розширенні, то бувають випадки зависання відтворення.

Висновок

Zona є однією з кращих програм для безкоштовного споживання мультимедія на Windows, що дозволяє швидко переглядати й завантажувати розважальний контент. Вона здобула популярність серед користувачів завдяки різноманітному асортименту серіалів, фільмів, тв-каналів та радіочастот, грамотно виконаному інтерфейсу та якісній роботі.

Інсталяція

  • натиснувши на посилання для завантаження, завантажте програмне забезпечення;
  • відкрийте файл;
  • у вікні встановлення оберіть потрібні вам параметри;
  • натисніть «Далі»;
  • після завершення інсталяції натисніть «Готово», підтвердивши згоду на дотримання ліцензійних умов.

Що нового

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: Zona Team (Сайт)
Дата поновлення: 2023-12-19
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Zona