REAPER

REAPER 5.40

Reaper — компактний аудіоредактор для створення, редагування та запису багатоканальних аудіотреків з можливістю обробки кожного треку окремо. REAPER дозволяє застосовувати під час обробки аудіо безліч ефектів, підтримує технології ASIO, Kernel Streaming, WaveOut і відтворення та запис DirectSound.

REAPER підтримує роботу з файлами у форматах WAV, OGG, MP3, MIDI (читання) і WAV, MIDI (запис), управління рівнем гучності, зміна меж трека, допускає багаторівневий відкат і повтор виконаних операцій і багато чого іншого. Також REAPER підтримує безліч плагинів (у тому числі VST і DX).Зміни в останній версії

— Багато інших додатків, змін і виправлень.

Автор: Cockos Incorporated
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: $60
Українська мова: Нема


Скачати REAPER для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми REAPER.

Інші програми у цій категорії
 • Virtual DJ

  Virtual DJ — крутий DJ мікшер звукових і відео файлів. Дозволяє творити з музикою та відео справжні дива…

 • mp3DirectCut

  mp3DirectCut — зручна та проста безкоштовна програма для редагування аудіо. Має можливість швидкого та якісного запису звуку в форматі mp3.

 • Adobe Audition

  Adobe Audition — професійна програма для роботи з аудіо-файлами, призначена для фахівців в галузі обробки аудіо і відеопродукції.

 • Dexster Audio Editor

  Dexster Audio Editor — багатофункціональний редактор аудіо, що підтримує велику кількість форматів, включаючи WAV, MP3, WMA, RAW audio, MPC, AVI, Ogg Vorbis…

 • MP3 Voice Recorder (NoteM)

  MP3 Voice Recorder (NoteM) — програма-диктофон, що дозволяє записувати з вбудованого або зовнішнього мікрофона КПК у форматі MP3 або WAV.

 • Audacity

  Audacity — проста у використанні, але досить функціональна безкоштовна програма для запису та редагування цифрового аудіо.