Safari

Safari 5.1.7

Safari — безкоштовний браузер розроблений компанією Apple Inc. для Mac OS X, а згодом додано підтримку Windows. Як запевняють розробники Safari — на цей день це найшвидший браузер для цієї операційної системи.

Браузер Safari надає більшість звичних для сучасних браузерів функцій. Крім того він має низку особливостей, які виділяють його серед інших подібних програм.

Деякі особливості Safari: широка підтримка вкладок (дозволяє міняти їх місцями), блокування спливаючих вікон, пошук по історії навігації і закладкам, перевірка орфографії у всіх полях введення тексту, вбудований менеджер паролів, автозаповнення полів веб-форм, можливість зміни розмірів текстових полів, інструменти для підписки і читання стрічок новин.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: Apple Inc.
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема


Скачати Safari для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Safari.

Інші програми у цій категорії
 • Google Chrome

  Google Chrome — безкоштовний браузер, який ввібрав в себе простоту дизайну і передові досягнення технологій.

 • Opera

  Opera — один з найкращих безкоштовних браузерів на даний час, що надає безліч функцій для зручної навігації в Інтернеті.

 • Opera Mini

  Opera Mini — мобільна версія браузера Opera, призначена для використання в мобільних пристроях (мобільні телефони, смартфони, КПК).

 • Яндекс.Браузер

  Яндекс.Браузер — безкоштовний браузер, створений компанією «Яндекс» на базі навігатора з відкритим вихідним кодом Chromium.

 • Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox — це швидкий, надійний, легкий в роботі веб-браузер, що вважається одним з найкращих в наш час.

 • SeaMonkey

  SeaMonkey — нащадок пакету Mozilla Suite, що об’єднав в собі браузер, HTML-редактор, агрегатор новин, поштову програму і IRC-клієнт.