AbiWord 2.9.4

Скриншот AbiWord

AbiWord — швидкий текстовий редактор з досить хорошою функціональністю і зрозумілим інтерфейсом.

AbiWord компактний і використовує незначні ресурси системи, тому його можна використовувати майже на всіх комп’ютерах незалежно від їх конфігурацій.

Деякі можливості AbiWord: підтримує всі стандартні типи форматів: OpenOffice.org, Microsoft Word, WordPerfect, Rich Text Format, HTML і багато інших...; широкі функціональні можливості програми: форматування тексту, робота з малюнками, таблицями і стилями, перевірка орфографії; багатомовний інтерфейс; використання функції перевірки орфографії для української і російської мови можливо після завантаження відповідного словника (словників); підтримка командного рядка; для розширення можливостей текстового редактора створені доповнення (плагіни), за допомогою яких AbiWord можна «навчити» виконувати ту або іншу потрібну вам функцію.

Що нового

— Виправлені баги 5046 & 12496, що відносяться до форматування тексту.
— Виправлений баг 7274, який призводить до не коректною позиції курсора.
— Виправлений баг 12496, при якому стилі символів не віддалились під час застосування стилю для блоку.
— Також виправлено безліч інших багів, знайдених в попередніх версіях.

Автор: AbiSource Community (Сайт)
Дата поновлення: 2017-01-25
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
AbiWord
  • Схожі програми

  • Windows Word Windows Word — безкоштовний, зручний і функціональний текстовий редактор для ПК Windows. Програма дозволяє створювати, редагувати і переглядати різні… ABBYY FineReader PDF ABBYY FineReader PDF — пакет програм для швидкого і точного розпізнавання тексту з просунутими функціями збереженням оформлення… Etxt Антиплагиат Etxt Антиплагіат — безкоштовна утиліта для ПК Windows, що призначена для перевірки текстів на унікальність. Це надійний та зручний у використанні… Scrivener Scrivener — зручна програма для написання і обробки тексту для ПК Windows. Додаток надає користувачеві всі інструменти, необхідні для підготовки… Grammarly Grammarly — безкоштовна програма для перевірки тексту для ПК Windows. За допомогою цієї простої і зручної програми ви зможете виправляти пунктуаційні,… EveryLang EveryLang — унікальна програма для перекладу тексту для ПК Windows. Крім перекладу на понад 30 мов світу, утиліта ще й здатна здійснювати перевірку…