Amaya 11.4.7

Скриншот Amaya

Amaya — вільний WYSIWYG-редактор веб-сторінок з вбудованим веб-браузером, що розробляється консорціумом W3C. Плюсом Amaya є виключно коректне створення веб-сторінок з використанням найсучасніших веб-стандартів. Мінусом є те, що вбудований браузер суворо дотримується цих стандарти, а більшість веб-майстрів в повній мірі не дотримуються їх. Таким чином, деякі веб-сторінки відображаються некоректно в порівнянні з іншими браузерами. Amaya підтримує протоколи HTML, XHTML 1.0, XHTML Basic, XHTML 1.1, HTTP 1.1, MathML 2.0, CSS та SVG-графіку.

Використовуючи Amaya, можна створювати інтернет-сайти та завантажувати їх на сервер. Автори можуть створювати документи з нуля, можуть переглядати інтернет і знаходити те, що шукають, можуть копіювати інформацію та завантажувати її на свої сайти, а також робити посилання на інші сайти. Все це здійснюється дуже простим способом, а всі дії здійснюються в одному середовищі. Функції редагування і проглядання інтегровані в одному інструменті.

Що нового

— Виправлені помилки.

Автор: W3C (Сайт)
Дата поновлення: 2015-09-04
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Amaya
  • Схожі програми

  • PascalABC.NET PascalABC.NET — система програмування для навчання програмуванню мовою Pascal , хоча його можна рекомендувати і для тих хто вивчає інші мови… Python Python — інтерпретована об’єктно-орієнтована мова програмування високого рівня з динамічною семантикою. Структури даних високого рівня… IntelliJ IDEA Ultimate IntelliJ IDEA Ultimate Edition — потужне інтегроване середовище розробки (IDE), розроблене компанією JetBrains для ПК Windows. Середовище призначене… Lazarus Lazarus — багатофункціональне вільне середовище розробки програмного забезпечення, побудоване на компіляторі Free Pascal з додаванням IDE… Arduino IDE Arduino IDE – це безкоштовне середовище розробки для платформи Arduino, що містить редактор коду, компілятор і модуль передачі прошивки в плату. Це… Microsoft Visual Studio Microsoft Visual Studio — багатофункціональне інтегроване середовище розробки (IDE) для розробки програмного забезпечення для ОС Windows. За допомогою…