Arduino IDE 2.3.2

Скриншот Arduino IDE

Arduino IDE – це безкоштовне середовище розробки для платформи Arduino, що містить редактор коду, компілятор і модуль передачі прошивки в плату. Це середовище чудово підійде для програмістів, які надають перевагу мовам програмування C і C++. Програми (скетчі), написані за допомогою Arduino IDE, обробляються препроцесором, а потім компілюються в AVR-GCC.

Середовище розробки Arduino поставляється разом із бібліотекою програм, яка називається «Wiring», що бере початок від проекту Wiring, який дозволяє робити багато стандартних операцій вводу/виводу набагато простіше.

Загалом, Arduino дозволяє створити електронні пристрої, що мають можливість приймати сигнал від різних цифрових і аналогових датчиків, підключених до них, а також керувати різними виконавчими пристроями. Засновані на Arduino проекти можуть працювати самостійно чи взаємодіяти з програмним забезпеченням на ПК.

Основні переваги Arduino IDE для Windows

Серед подібних за функціями програм Arduino IDE вирізняється доступністю, зрозумілістю для новачків і широким спектром можливостей для професіоналів. Програма має зручний для використання та розуміння інтерфейс. Вона сумісна з різними версіями операційних системам Windows. Тому, використовуючи стандартні бібліотеки, кожен початківець за лічені хвилини може створити простенький проект.

Важливо і те, що в цьому середовищі розробки передбачено всі основні інструменти, потрібні для роботи. Серед її функцій є, наприклад збереження, експорт, пошук, перевірка, заміна скетчів.

Основні недоліки

Користувачі відзначають, що деякі версії Arduino IDE працюють нестабільно. Також не варто сподіватися, що з цією програмою можна створити серйозний проект. Arduino IDE скоріше підходить для хобі-проектів.  

Інсталяція

  • завантажте програмне забезпечення через посилання;
  • відкрийте завантажений файл;
  • виконайте команди, які побачте у вікні інсталяції.

Що нового

  • Налагодження вимкнено для деяких сторонніх платформ.
Автор: Arduino (Сайт)
Дата поновлення: 2024-02-20
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
Arduino IDE
  • Схожі програми

  • PascalABC.NET PascalABC.NET — система програмування для навчання програмуванню мовою Pascal , хоча його можна рекомендувати і для тих хто вивчає інші мови… Python Python — інтерпретована об’єктно-орієнтована мова програмування високого рівня з динамічною семантикою. Структури даних високого рівня… IntelliJ IDEA Ultimate IntelliJ IDEA Ultimate Edition — потужне інтегроване середовище розробки (IDE), розроблене компанією JetBrains для ПК Windows. Середовище призначене… Lazarus Lazarus — багатофункціональне вільне середовище розробки програмного забезпечення, побудоване на компіляторі Free Pascal з додаванням IDE… Microsoft Visual Studio Microsoft Visual Studio — багатофункціональне інтегроване середовище розробки (IDE) для розробки програмного забезпечення для ОС Windows. За допомогою… PyCharm Professional Edition PyCharm Professional Edition — платна версія потужного інтегрованого середовища розробки (IDE) для мови програмування Python. Продукт має потужний…