Autofill 12.0.1

Скриншот Autofill

Autofill — корисне розширення для автоматичного заповнення різних онлайн-форм для наступних браузерів: Chrome, Firefox, Microsoft Edge. Заповнення подібних форм може займати чимало часу і дратувати. Використовуючи цей додаток для свого браузера, ви зможете максимально швидко заповнювати форми будь-якої довжини та складності.

Програма запам'ятовує те, що ви вводили у форми на веб-сторінках, також відомі як текстові поля. Після того, як ви ввели щось у форму на веб-сторінці, при наступному відвідуванні цієї сторінки ваш попередній запис буде доступний для повторного використання. Всі дані користувача в цьому розширенні зберігаються локально на вашому комп'ютері (в браузері). Autofill не надсилає дані на жодні онлайн-сервери.

Зверніть увагу! Перед встановленням доповнення вам потрібно дозволити доступ до вкладок браузера; доступ до ваших даних на всіх веб-сайтах; доступ до активності браузера під час навігації.

Особливості Autofill

  • Швидке автозаповнення полів будь-яких онлайн-форм.
  • Швидкий доступ (додайте правила автозаповнення за допомогою значка на панелі інструментів або контекстного меню, що викликається правою кнопкою миші).
  • Низка унікальних функцій персоналізації.
  • Легке керування.
  • Резервне копіювання правил та налаштувань автозаповнення.

Недоліки Autofill

  • Може бути несумісний із деякими сторонніми веб-сайтами.

Що нового

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: tohodo.com (Сайт)
Дата поновлення: 2024-05-22
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Autofill
  • Схожі програми

  • EssentialPIM Free EssentialPIM Free — безкоштовний органайзер особистих даних для користувачів ПК Windows. Встановивши цей додаток, ви зможете зберігати всю важливу… Pomotodo Pomotodo — додаток для підвищення продуктивності і ефективності при виконанні будь-яких завдань для користувачів ПК Windows. Програма проста у… Trello Trello — програма-органайзер для користувачів ПК Windows. Програма більше орієнтована для оптимізації робочого процесу в групі, але і для… RescueTime RescueTime — зручний інструмент для відстежування часу, проведеного за ПК. Використовуючи цю утиліту, ви отримаєте вичерпну інформацію про те, як ви… Focus Booster Focus Booster — корисна програма для ОС Windows, що сприяє підвищенню продуктивності. Використовуючи цю утиліту, ви зможете жорстко контролювати… OneNote OneNote — один з кращих безкоштовних електронних блокнотів для ПК Windows. Якщо ви шукайте зручний інструмент для створення, організації,…