Trend Micro Antivirus+ Security 17.7.1206

Скриншот Trend Micro Antivirus+ Security

Trend Micro Antivirus+ Security – це персональний засіб захисту комп'ютера від різного шкідливого ПО: вірусів, троянів, шахраїв і здирників. Програма поширюється на платній основі, проте надає користувачеві безкоштовний пробний період, який діє протягом тридцяти днів.

Trend Micro Antivirus+ Security використовує технологію машинного навчання і розвивається по мірі ускладнення Інтернет-загроз. Основним завданням антивіруса є захист даних користувача від небезпечної діяльності від поширених в мережі Інтернет програм-вимагачів. Trend Micro Antivirus+ Security дозволяє обрати і зашифрувати найбільш цінні каталоги і елементи, що містять, наприклад, системні файли, документи і робочі папки, втрата яких найсильніше позначається на працездатності операційної системи і призводить до значних фінансових збитків.

Крім цього антивірусний пакет надає набір інструментів для захисту від поштового шахрайства, блокуючи сумнівні посилання і фішингові атаки.

Інтерфейс програми буде звичний для користувачів, знайомих з іншим антивірусним ПЗ. Головне вікно складається з елементів-блоків, кожен з яких виконує свою, логічно відокремлену функцію.

Переваги Trend Micro Antivirus+ Security

  • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
  • Наявність російськомовної версії програми.
  • Наявність декількох видів сканування: швидкого, повного та вибіркового.
  • Можливість ознайомлення з функціоналом продукту протягом тридцятиденного пробного періоду.
  • Наявність опції шифрування критично важливих файлів і папок.
  • Зручний інтерфейс, можливість зміни великого числа параметрів.
  • Підтримка веб-захисту в браузері.
  • Відсутність необхідності реєстрації користувача протягом терміну ознайомлення.

Недоліки Trend Micro Antivirus+ Security

Відсутність повноцінної безкоштовної версії програми.
Необхідність перевстановлення антивіруса з метою зміни параметрів локалізації.
Відносно невеликий функціонал.
Можливість установки тільки на один пристрій на підставі підписки Antivirus+.

Висновок

Trend Micro Antivirus + Security справляє приємне враження. Однак слід згадати, що елементи керування працюють з деякою затримкою. Користувачеві залишається сподіватися, що цей факт не позначиться на ефективності виявлення потенційних загроз.

Увага

Вибір мови програми проводиться на етапі встановлення Trend Micro Antivirus+ Security. По завершенні установки цей параметр буде більш недоступний. Щоб змінити мову інтерфейсу, антивірус необхідно перевстановити, використовуючи тей самий файл-інсталятор.

Встановлення Trend Micro Antivirus+ Security

Встановлення програми досить просте і складається всього з декількох кроків. На першому етапі Вам необхідно завантажити і запустити програму-інсталятор, яка доступний на сторінці завантаження нашого сайту. Після запуску установник розпакує і завантажить необхідні компоненти в автоматичному режимі. Далі почнеться перевірка апаратних характеристик вашого ПК на відповідність мінімальним системним вимогам. У разі успіху інсталятор перейде на наступний етап вибору версії продукту. У цьому випадку користувачеві доступні пробна і оплачена ліцензії.

Виберіть опцію встановлення і перейдіть до наступного кроку. Прийміть умови угоди. На цьому етапі можливо змінити мовні опції і параметри майбутнього розташування програми. За необхідності відредагуйте їх, клацнувши на значення параметрів, виділених синім кольором. Для запуску процесу установки натисніть кнопку Agree & Install. Встановлення займає деякий час. Дочекайтеся її завершення і в разі потреби вкажіть на наступному етапі існуючу адресу електронної пошти, щоб отримувати повідомлення про стан продукту і наявності свіжих оновлень.

По завершенні встановлення головне вікно інтерфейсу відкриється автоматично. Якщо цього не відбулося, запустіть програму вручну за допомогою ярлика на робочому столі або значка-іконки, розташованого в треї у правому нижньому куті робочого столу.

Що нового

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: Trend Micro (Сайт)
Дата поновлення: 2021-12-08
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: $20.00
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Trend Micro Antivirus+ Security

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle