CCleaner 5.87.9306

Скриншот CCleaner

CCleaner – це ефективна утиліта для очищення, оптимізації та захисту приватності користувача на ПК під керуванням актуальних операційних систем Windows.

Програма призначена для того, щоб видаляти неробочі, непотрібні, тимчасові та шкідливі файли, які з часом засмічують жорсткі диски і негативно впливають на продуктивність роботи комп'ютера.

CCleaner має безліч інструментів та рівнів перевірки безпеки. Він спрямований на виконання кількох основних функцій: очищення, сканування помилок в реєстрі Windows і захист анонімності користувача.

Програма підтримує роботу з більшістю популярних браузерів – це Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, K-Meleon, Rockmelt, Flock, Google Chrome Canary, Chromium, SeaMonkey, Chrome Plus, SRWare Iron, Pale Moon, Phoenix, Netscape Navigator, Avant й інші. У браузерах  CCleaner очищає тимчасові файли та куки, історії автозаповнення, завантажень, переглядів, форм.

У операційній системі очищенню підлягають останні документи, файли журналів, тимчасові файли, буфер обміну, звіти про помилки, кеш DNS, дампи пам'яті, списки переходів.

Ще одна функція відповідає за сканування і пошук помилок в реєстрі Windows. Розширений функціонал дозволяє видаляти неправильні, зайві та старі елементи, включаючи розширення файлів, ідентифікатори класів, проксі, елементи управління ActiveX, деінсталятори, загальні бібліотеки DLL, шрифти, файли довідки, шляхи до додатків, значки, неприпустимі ярлики та ін.

Очищення сторонніх додатків відбувається через видалення тимчасових файлів, останніх списків файлів (MRU) з багатьох додатків, включаючи Windows Media Player, eMule, панель інструментів Google, Microsoft Office, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip тощо.

Також програма надає доступ до інтерфейсу керування системними точками відновлення.

Основні переваги CCleaner для Windows

До основних переваг належить прискорення роботи комп’ютера завдяки видаленню зайвих файлів, збережених на твердому диску. Також CCleaner піклується про ваше безпечне та конфіденційне перебування в інтернеті. Функціонал програми для досвідчених користувачів розширюється з кожним оновленням.

Важливо, що утиліта має кілька версій. Перша з них підходить для новачків і є безкоштовною. Інші – платні, але до їхніх можливостей додано розширене очищення, планування завдань, автооновлення, моніторинг у режимі реального часу, програми дефрагментації дисків та відновлення видалених файлів, аналізування складових комп'ютера.

При встановленні нових версій налаштування зберігаються.

Основні недоліки CCleaner

Використовуючи CCleaner, потрібно бути уважним, щоб випадково не видалити важливі для вас програми. Версії, які розширюють коло користувацьких можливостей, є платними.

Інсталяція

 • завантажте програмний файл;
 • відкрийте завантажений файл;
 • у вікні встановлення натисніть «Install»;
 • після завершення інсталяції перейдіть до налаштувань роботи програми.

Що нового

 • Ми поліпшили очищення кеша Microsoft Edge Chromium.
 • Ми додали нову очистку для файлів журналу Trace Trace Windows.
 • Значок функції тепер говорить вам, коли є оновлення драйверів.
 • Ми виправили проблему, яка означала, що деякі водії не будуть оновлюватися при першій спробі.
 • Ми виправили візуальні помилки, які відбуваються на екранах з високим вмістом DPI або налаштувань високого збільшення.
 • Довгі імена водіїв тепер відображаються правильно в додатку.
 • Ми додали нове меню, в якому ви можете управляти підпискою CCleaner і відкривати інші продукти CCleaner.
 • Ми виправили проблему в оновленні програмного забезпечення, де деякий 32-бітове програмне забезпечення не було неправильно, заявляючи, що оновлення були доступні.
 • Ми виправили деякі неанглійських проблеми відображення в перевірці здоров'я.
Автор: Piriform (Сайт)
Дата поновлення: 2021-11-17
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
CCleaner

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle