CCleaner 6.23.11010

Скриншот CCleaner

CCleaner – це ефективна утиліта для очищення, оптимізації та захисту приватності користувача на ПК під керуванням актуальних операційних систем Windows.

Програма призначена для того, щоб видаляти неробочі, непотрібні, тимчасові та шкідливі файли, які з часом засмічують жорсткі диски і негативно впливають на продуктивність роботи комп'ютера.

CCleaner має безліч інструментів та рівнів перевірки безпеки. Він спрямований на виконання кількох основних функцій: очищення, сканування помилок в реєстрі Windows і захист анонімності користувача.

Програма підтримує роботу з більшістю популярних браузерів – це Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, K-Meleon, Rockmelt, Flock, Google Chrome Canary, Chromium, SeaMonkey, Chrome Plus, SRWare Iron, Pale Moon, Phoenix, Netscape Navigator, Avant й інші. У браузерах  CCleaner очищає тимчасові файли та куки, історії автозаповнення, завантажень, переглядів, форм.

У операційній системі очищенню підлягають останні документи, файли журналів, тимчасові файли, буфер обміну, звіти про помилки, кеш DNS, дампи пам'яті, списки переходів.

Ще одна функція відповідає за сканування і пошук помилок в реєстрі Windows. Розширений функціонал дозволяє видаляти неправильні, зайві та старі елементи, включаючи розширення файлів, ідентифікатори класів, проксі, елементи управління ActiveX, деінсталятори, загальні бібліотеки DLL, шрифти, файли довідки, шляхи до додатків, значки, неприпустимі ярлики та ін.

Очищення сторонніх додатків відбувається через видалення тимчасових файлів, останніх списків файлів (MRU) з багатьох додатків, включаючи Windows Media Player, eMule, панель інструментів Google, Microsoft Office, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip тощо.

Також програма надає доступ до інтерфейсу керування системними точками відновлення.

Основні переваги CCleaner для Windows

До основних переваг належить прискорення роботи комп’ютера завдяки видаленню зайвих файлів, збережених на твердому диску. Також CCleaner піклується про ваше безпечне та конфіденційне перебування в інтернеті. Функціонал програми для досвідчених користувачів розширюється з кожним оновленням.

Важливо, що утиліта має кілька версій. Перша з них підходить для новачків і є безкоштовною. Інші – платні, але до їхніх можливостей додано розширене очищення, планування завдань, автооновлення, моніторинг у режимі реального часу, програми дефрагментації дисків та відновлення видалених файлів, аналізування складових комп'ютера.

При встановленні нових версій налаштування зберігаються.

Основні недоліки CCleaner

Використовуючи CCleaner, потрібно бути уважним, щоб випадково не видалити важливі для вас програми. Версії, які розширюють коло користувацьких можливостей, є платними.

Інсталяція

  • завантажте програмний файл;
  • відкрийте завантажений файл;
  • у вікні встановлення натисніть «Install»;
  • після завершення інсталяції перейдіть до налаштувань роботи програми.

Що нового

  • Новий Cloud Drive Cleaner (бета-версія) тепер доступний для всіх платних користувачів. Він допомагає знаходити та видаляти зайві файли, звільняючи місце для зберігання та організовуючи Google Диск.
  • Ми вдосконалили Оптимізатор продуктивності, щоб він відображав лише програми, встановлені під користувачем, що увійшов до системи, а також виключав важливі програми, такі як антивірус, які не слід деактивувати.
  • Ми виправили збій, що торкається невеликої кількості користувачів під час сканування Software Updater.
  • Ми усунули збій, який міг статися під час запуску звичайного сканування оптимізатора продуктивності.
  • Ми вирішили проблему, через яку перевірка працездатності зависала в деяких користувачів.
  • Подальші покращення стабільності та продуктивності.
Автор: Piriform (Сайт)
Дата поновлення: 2024-04-17
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
CCleaner