CodeLobster IDE 2.5.0

Скриншот CodeLobster IDE

CodeLobster IDE — зручний у використанні багатоплатформний PHP, HTML, CSS, JavaScript редактор. Цей інструмент дозволяє програмістам працювати з кодом в максимально зручному інтерфейсі з усіма необхідними стандартними функціями. Функціональність редактора може бути поліпшена за допомогою додаткових плагінів.

Підсвічування синтаксису; розширене автозаповнення PHP/HTML/CSS/JavaScript; потужний відладчик PHP; контекстна і динамічна довідка; валідатор коду; SQL-менеджер, розширений пошук та вбудовані інструменти розробника. Це далеко не повний список можливостей редактора. Якщо ж ви хочете отримати ще більш просунутий функціонал і можливості, придбайте версію Professional.

Однією з головних переваг редактора є плагіни, що призначені для роботи з популярними CMS і фреймворками (CakePHP, CodeIgniter, Drupal, Joomla, Symfony, Twig, WordPress, Yii, Node.js, JQuery, AngularJS, BackboneJS).

Особливості CodeLobster IDE

  • Поширюється на безкоштовній основі.
  • Зручний багатомовний інтерфейс.
  • Має досить компактний розмір для такого роду редакторів.
  • Має хороший набір інструментів для швидкої та якісної роботи.

Що нового

  • Виправлено список використовуваних бібліотек Linux.
  • Покращено форматування коду JavaScript.
  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: CodeLobster Software (Сайт)
Дата поновлення: 2024-01-08
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
CodeLobster IDE
  • Схожі програми

  • PascalABC.NET PascalABC.NET — система програмування для навчання програмуванню мовою Pascal , хоча його можна рекомендувати і для тих хто вивчає інші мови… Python Python — інтерпретована об’єктно-орієнтована мова програмування високого рівня з динамічною семантикою. Структури даних високого рівня… Lazarus Lazarus — багатофункціональне вільне середовище розробки програмного забезпечення, побудоване на компіляторі Free Pascal з додаванням IDE… IntelliJ IDEA Ultimate IntelliJ IDEA Ultimate Edition — потужне інтегроване середовище розробки (IDE), розроблене компанією JetBrains для ПК Windows. Середовище призначене… Arduino IDE Arduino IDE – це безкоштовне середовище розробки для платформи Arduino, що містить редактор коду, компілятор і модуль передачі прошивки в плату. Це… Microsoft Visual Studio Microsoft Visual Studio — багатофункціональне інтегроване середовище розробки (IDE) для розробки програмного забезпечення для ОС Windows. За допомогою…