EVEREST Corporate Edition 5.50

Скриншот EVEREST Corporate Edition

EVEREST Corporate Edition — програма яка проведе діагностику вашого комп’ютера і видасть докладну інформацію, як про його апаратну частину (процесор, материнська плата, монітор, відеоплата, диски тощо), так і про програмну начинку, операційну систему, драйвери, всі встановлені програми, запущені процеси і т. д. На відміну від  EVEREST Ultimate Edition володіє більш широкими можливостями по діагностиці, особливо по аналізу локальних мереж. Є також можливість виконання тесту перевірки продуктивності комп'ютера і його порівняння з еталонним результатом. Крім цього EVEREST Corporate Edition дозволяє зберігати звіти у форматах HTML і TXT.

З програмою EVEREST Corporate Edition можливе отримання точної низькорівневої інформації про материнську плату і центральний процесор; детальної інформації про відеоадаптер, драйвери і монітор; інформації про всі пристрої зберігання, мережеві адаптери, мультимедіа і пристрої введення; інформації про інше залізо (PCI, PnP, PCMCIA, USB); детальної інформації про Windows, включно з датою встановлення, ліцензійним ключем і багато чим іншим; детальної інформації про встановлені програми, заплановані завдання і програми автозапуску; інформації про безпеку операційної системи.

Також в програмі можна переглянути список міжмережевих екранів, антишпигунів і антітроянів; пройти тест стабільності системи, продуктивності CPU і FPU; скористатися панелею CPUID тощо.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Lavalys Consulting Group, Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2017-04-06
Операційна система: XP, Vista, 7
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
EVEREST Corporate Edition