Skype 8.119.0.201

Скриншот Skype

Skype‭ ‬– одна з найпопулярніших програм для спілкування.‭ ‬Вона доступна для використання на всіх актуальних‭ ‬Windows-системах.‭ ‬Разом зі Скайп ваше бажання зв'язатися одне з одним подолає будь-які відстані.

Щоб відчути підтримку близьких людей,‭ ‬поцікавитися їхніми справами та розповісти їм свої новини,‭ ‬користуйтеся безкоштовними базовими функціями:‭ ‬відправляйте текстові повідомлення,‭ ‬використовуйте голосові виклики та відеочат через підключення до Інтернету.

Платні послуги дозволять користувачу відчути переваги ще ширших можливостей,‭ ‬наприклад телефонувати та надсилати SMS-повідомлення на мобільний.‭ ‬Можна передплатити послуги наперед або сплачувати кошти за фактом використання.‭

Число користувачів Skype налічує сотні мільйонів осіб,‭ ‬тому ви з легкістю сформуєте коло своїх друзів,‭ ‬колег,‭ ‬партнерів,‭ ‬що зробить процес вашої комунікації зручнішим.

Розробники позиціюють програму як платформу для щоденного спілкування,‭ ‬віртуального‭ ‬святкування днів народжень,‭ ‬проведення офіційних онлайн-конференцій і нарад,‭ ‬ведення ділових переговорів,‭ ‬вивчення мов та інших занять.

Аудіо-‭ ‬та відеодзвінки дозволяють об'єднати цілу групу співрозмовників,‭ ‬які знаходяться в різних місцях.‭ ‬Також ви можете налаштувати автовідповідач,‭ ‬переадресовувати вхідні дзвінки чи автоматично відповідати на них.‭ ‬Під час розмови користувач має змогу перевести співрозмовника в режим очікування чи вимкнути мікрофон‭ (‬ви будете чути співрозмовника,‭ ‬а він вас‭ ‬– ні‭)‬.

У повідомленнях можна пересилати не лише наново введений текст,‭ ‬а й контакти,‭ ‬файли необмежених розмірів і різних форматів,‭ ‬посилання на цікаві веб-сторінки,‭ ‬анімовані смайлики та короткі відео.

У Skype можна приховати кількість контактів,‭ ‬індикатор введення тексту,‭ ‬локальний час‭; ‬змінити налаштування мережі,‭ ‬мови,‭ ‬стилів тексту,‭ ‬звуки повідомлень.

Особливу увагу варто приділити оформленню власного профілю:‭ ‬завантажте індивідуальний аватар,‭ ‬змінюйте статус настрою,‭ ‬вкажіть свій контактний телефон,‭ ‬e-mail,‭ ‬місце‭ ‬проживання,‭ ‬дату народження,‭ ‬web-сайт та інші дані за бажанням.‭ ‬Один користувач може використовувати кілька акаунтів.

Основні переваги Skype

Головною перевагою є безкоштовний зв'язок‭ ‬між користувачами,‭ ‬що перебувають на різних відстанях.‭ ‬Також люди надають перевагу Skype завдяки простому інтерфейсу,‭ ‬широкому спектру налаштувань та функцій програми.‭ ‬Значний досвід додатка на ринку послуг дозволяє розробникам суттєво аналізувати та постійно вдосконалювати його роботу.‭

Основні недоліки Skype

Користувачі нарікають на нестабільність роботи Skype.‭ ‬Багато функцій,‭ ‬зокрема SMS і‭ ‬дзвінки на міжнародні номери,‭ ‬послуги‭ «‬Caller ID‭»‬; «Skype To Go‭»‬,‭ ‬«Skype Wi-Fi‭»‬,‭ ‬– платні.

Інсталяція

  • завантажте останню версію Skype за наданим вам посиланням‭;
  • запустіть файл,‭ ‬щоб розпочалося завантаження програми у фоновому режимі‭;
  • створіть обліковий запис‭;
  • увійдіть і розпочніть використання.‭

Що нового

  • Виправлено помилки та покращено стабільність.
Автор: Skype Technologies (Сайт)
Дата поновлення: 2024-04-29
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Skype
  • Схожі програми

  • Zoom Zoom — це популярний і дуже зручний додаток для проведення відеоконференцій. Сумісно не тільки з Windows, але і з MacOS, Android та iOS. Завдяки Zoom… Telegram Telegram Desktop — безкоштовна програма для ПК на базі операційної системи Windows для обміну текстовими повідомленнями… WhatsApp WhatsApp – офіційний Windows-клієнт , що з’явився на ринку послуг з метою перенести та доповнити функції популярного мобільного додатку для… Signal Signal — безкоштовний застосунок для швидкого та комфортного обміну повідомленнями. Месенджер дозволяє обмінюватися миттєвими текстовими та голосовими… Instagram Instagram — десктопна версія всесвітньо популярної соціальної мережі. Встановивши застосунок на свій ПК Windows, ви зможете робити все те, що і в… Viber Viber – версія популярного мобільного застосунку на ваш ПК для спілкування, обміну відео, аудіо, фото та іншими медіафайлами й інформацією через…