Skype 8.71.0.49

Скриншот Skype

Skype‭ ‬– одна з найпопулярніших програм для спілкування.‭ ‬Вона доступна для використання на всіх актуальних‭ ‬Windows-системах.‭ ‬Разом зі Скайп ваше бажання зв'язатися одне з одним подолає будь-які відстані.

Щоб відчути підтримку близьких людей,‭ ‬поцікавитися їхніми справами та розповісти їм свої новини,‭ ‬користуйтеся безкоштовними базовими функціями:‭ ‬відправляйте текстові повідомлення,‭ ‬використовуйте голосові виклики та відеочат через підключення до Інтернету.

Платні послуги дозволять користувачу відчути переваги ще ширших можливостей,‭ ‬наприклад телефонувати та надсилати SMS-повідомлення на мобільний.‭ ‬Можна передплатити послуги наперед або сплачувати кошти за фактом використання.‭

Число користувачів Skype налічує сотні мільйонів осіб,‭ ‬тому ви з легкістю сформуєте коло своїх друзів,‭ ‬колег,‭ ‬партнерів,‭ ‬що зробить процес вашої комунікації зручнішим.

Розробники позиціюють програму як платформу для щоденного спілкування,‭ ‬віртуального‭ ‬святкування днів народжень,‭ ‬проведення офіційних онлайн-конференцій і нарад,‭ ‬ведення ділових переговорів,‭ ‬вивчення мов та інших занять.

Аудіо-‭ ‬та відеодзвінки дозволяють об'єднати цілу групу співрозмовників,‭ ‬які знаходяться в різних місцях.‭ ‬Також ви можете налаштувати автовідповідач,‭ ‬переадресовувати вхідні дзвінки чи автоматично відповідати на них.‭ ‬Під час розмови користувач має змогу перевести співрозмовника в режим очікування чи вимкнути мікрофон‭ (‬ви будете чути співрозмовника,‭ ‬а він вас‭ ‬– ні‭)‬.

У повідомленнях можна пересилати не лише наново введений текст,‭ ‬а й контакти,‭ ‬файли необмежених розмірів і різних форматів,‭ ‬посилання на цікаві веб-сторінки,‭ ‬анімовані смайлики та короткі відео.

У Skype можна приховати кількість контактів,‭ ‬індикатор введення тексту,‭ ‬локальний час‭; ‬змінити налаштування мережі,‭ ‬мови,‭ ‬стилів тексту,‭ ‬звуки повідомлень.

Особливу увагу варто приділити оформленню власного профілю:‭ ‬завантажте індивідуальний аватар,‭ ‬змінюйте статус настрою,‭ ‬вкажіть свій контактний телефон,‭ ‬e-mail,‭ ‬місце‭ ‬проживання,‭ ‬дату народження,‭ ‬web-сайт та інші дані за бажанням.‭ ‬Один користувач може використовувати кілька акаунтів.

Основні переваги Skype

Головною перевагою є безкоштовний зв'язок‭ ‬між користувачами,‭ ‬що перебувають на різних відстанях.‭ ‬Також люди надають перевагу Skype завдяки простому інтерфейсу,‭ ‬широкому спектру налаштувань та функцій програми.‭ ‬Значний досвід додатка на ринку послуг дозволяє розробникам суттєво аналізувати та постійно вдосконалювати його роботу.‭

Основні недоліки Skype

Користувачі нарікають на нестабільність роботи Skype.‭ ‬Багато функцій,‭ ‬зокрема SMS і‭ ‬дзвінки на міжнародні номери,‭ ‬послуги‭ «‬Caller ID‭»‬; «Skype To Go‭»‬,‭ ‬«Skype Wi-Fi‭»‬,‭ ‬– платні.

Інсталяція

  • завантажте останню версію Skype за наданим вам посиланням‭;
  • запустіть файл,‭ ‬щоб розпочалося завантаження програми у фоновому режимі‭;
  • створіть обліковий запис‭;
  • увійдіть і розпочніть використання.‭

Що нового

  • У нас є ви: тепер ви можете використовувати Skype для Інтернету практично в будь-якому браузері для настільних комп'ютерів і мобільних пристроїв. Дізнайтеся про сумісність браузерів.
  • Привіт, мене звуть: ми зробили так, щоб ви могли давати назви своїм зібранням Meet Now при їх створенні, а також додавати смайлики і фотографії, щоб персоналізувати назви ваших зборів! Однак придумувати розумні назви для зустрічей лежить на вас. Дізнайтеся більше про Meet Now в Skype.
  • Ласкаво просимо в моє підземне лігво: ми додали вибір сцен для режиму «Разом», щоб ви і ваші друзі могли зібратися разом (практично) де завгодно. Дізнайтеся більше про перемиканні уявлень в Skype.
  • Виправлення помилок і поліпшення стабільності. Ми усунули деякі помилки і трохи привели в порядок місце.
Автор: Skype Technologies (Сайт)
Дата поновлення: 2021-05-04
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
Skype

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle
  • Схожі програми

  • Net Speakerphone Net Speakerphone — програма для спілкування в локальній мережі. Основна… Pidgin Pidgin — безкоштовна програма для миттєвого обміну повідомленнями, що дозволяє… ICQ ICQ — популярна програма для обміну миттєвими текстовими повідомленнями… QIP QIP — безкоштовний клієнт для передачі миттєвих текстових повідомлень ,… Digsby Digsby — безкоштовна утиліта для обміну повідомленнями, роботи з поштою… Telegram Telegram Desktop — безкоштовна програма для ПК на базі операційної системи Windows… ICQ ICQ — популярна програма для обміну миттєвими текстовими повідомленнями… Mail.ru Агент Mail.ru Агент — безкоштовна програма для швидкого обміну повідомленнями… Discord Discord – це новий погляд на безкоштовне голосове та текстове спілкування геймерів.… FREE MyChat MyChat FREE — безкоштовна версія месенджеру, створеного для обміну миттєвими… Zoom Zoom — це популярний і дуже зручний додаток для проведення відеоконференцій.… TeamSpeak TeamSpeak — корисна безкоштовна програма для голосового та текстового… TeamSpeak Server TeamSpeak Server — безкоштовна програма, яка використовується для створення… Всі програми категорії «Спілкування» → Всі програми категорії «SMS, MMS» → Всі програми категорії «Командне спілкування» →