iCloud 15.0.215

Скриншот iCloud

iCloud – програма для персональних комп’ютерів на операційній системі Windows для роботи користувачів Apple з хмарним сховищем. Основною її функцією є резервне копіювання інформації, її збереження та синхронізація між різними пристроями.

Відтепер ви матимете синхронізований доступ до різноманітних файлів та програм (електронна пошта, календар, контакти, медіатека, нагадування, нотатки та ін.), що знаходяться на ваших пристроях Apple та ПК Windows. iCloud гарантує безпечне збереження даних, спільний перегляд і редагування, зміни після якого автоматично відбудуться на всіх пристроях з вашим обліковим записом.

Своїх шанувальників знайшли й кілька провідних функцій. Наприклад, функція сімейного доступу – це можливість шістьом особам ділитися покупками в iTunes і App Store, користуватися підпискою на Apple Music, зберігати та переглядати фото в спільному альбомі, дізнаватися про плани рідних через синхронізовані позначки в календарі, завжди знати, де перебуває хтось із членів родини. Інша функція – можливість відшукати забутий чи втрачений пристрій (iPhone, Mac, iPod touch, iPad, Apple Watch та AirPods).  

Розробники захистили своїх користувачів кількома способами безпеки. До них належить шифрування файлів, двофакторна аутентифікація та інші.

Основні переваги iCloud для Windows

iCloud піклується про надійне збереження інформації користувачів і забезпечує зручний обмін нею між різними пристроями. Хмарне сховище зберігає оригінали файлів, а пристроям передає їхні зменшені копії, що значно економить місце й дозволяє зберігати вдвічі більше даних на техніці від Apple. Звичайно, при бажанні є можливість завантаження і оригіналу файлу.

Збережені файли можна редагувати. Зміни автоматично синхронізуються з іншими пристроями. Також користувач завжди може скасувати зміни та повернутися до попередньої версії.

iCloud пропонує доступ до таких актуальних функцій, як пошта, контакти, календар, iWork, нотатки, нагадування, фотопотік, можливість знайти загублений iPhone та створення групи сімейного доступу, синхронізацію закладок браузерів Firefox, Google Chrome та Internet Explorer.

Час від часу в iCloud відбувається резервне копіювання інформації. Для цього пристрій повинен мати доступ до мережі.

Після реєстрації кожен користувач отримає 5 GB безкоштовної пам’яті для всіх сервісів. Налаштувати програму вам допоможе вбудований асистент, що з’явився в новіших версіях проекту.

Основні недоліки

До значних недоліків програми можна віднести те, що обсяг доступної безкоштовної пам’яті становить всього 5 GB. За більший обсяг потрібно буде платити щомісяця. Також важливо, що програма доступна не у всіх країнах світу, а її можливості варіюються залежно від регіонів.

Використання переважної кількості функцій обмежується 10 пристроями одного облікового запису користувача. Тільки 5 з 10 пристроїв можуть бути комп’ютерами.

Така важлива функція пошуку пристроїв Apple активна тільки при їхньому ввімкненні та підключенні до мережі Інтернет.

Інсталяція

  • завантажте файл з програмним забезпеченням через посилання на нашому сайті;
  • відкрийте завантаження;
  • прочитайте ліцензійні умови та погодьтеся з ними;
  • натисніть «Встановити» і почекайте кілька хвилин.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Apple Inc (Сайт)
Дата поновлення: 2024-03-12
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
iCloud