MEGAsync 5.2.1

Скриншот MEGAsync

MEGA – хмарне сховище, що дозволяє одному користувачу безкоштовно використовувати 50 Гб пам’яті. Завантажувати в нього можна файли різних типів: музику, відео, зображення, аудіокниги, документи та інше.

Інтерфейс веб-сервісу мінімалістичний, багатомовний, простий і зручний в роботі. Ліворуч вгорі ви можете відкрити сам диск з вашими файлами, нижче – відкрити файли спільного доступу та запросити користувачів для їх перегляду, ще нижче розміщено список ваших контактів. Ліворуч внизу знаходяться налаштування та панель, куди виводиться інформація під час передачі даних.

Програма орієнтована на виконання кількох функцій. Основна – додавання файлів в MEGA. Робити це можна шляхом завантаження або перетягування з теки на комп’ютері у вікно браузера.

Синхронізація даних на ваших мобільних пристроях дозволить не втрачати доступ до збереженої інформації незалежно від місця вашого перебування.

Ви зможете ділитися своїми даними з членами родини, друзями, колегами, надіславши їм отримане посилання на конкретний файл або теку з файлами.

Одночасно однією текою можуть користуватися кілька осіб. Доступ до теки можна надати всім, чию електронну адресу ви маєте.

Безпечний MEGA-чат дає змогу користувачу спілкуватися через голосовий і відеозв'язок з іншим контактом та створювати текстові чати одночасно з кількома людьми. Під час розмови ви можете надсилати файли зі сховища іншим учасникам групового чату.

Основні переваги MEGA для Windows

Ви зможете зберігати об’ємні файли на сторонньому диску. Обсяг безкоштовної пам’яті становить 50 Гб.

Програма автоматично синхронізує дані ваших комп’ютерів і хмарного сховища, дозволяє синхронізувати будь-яку теку на ПК з текою в сховищі.

Сховище може бути доступним тільки для вас, навіть, якщо за одним ПК працюють кілька користувачів. Окрім цього, всі файли зашифровано, а хмарне сховище захищено від незаконного втручання.

Основні недоліки

Використання програми потребує реєстрації на офіційному сайті mega.nz.

Якщо ви забажаєте використати додаткові переваги програми та більший обсяг пам’яті, потрібно буде оформити платну підписку.

Висновки

MEGA є одним з небагатьох файлообмінників, що надає безкоштовним акаунтам 50 Гб пам’яті. Програма має зручний багатомовний інтерфейс, вона багатофункціональна, шифрує весь контент вашого браузера, містить MEGA-чат. Передавати інформацію іншим користувачам ви теж можете у зашифрованому вигляді, при цьому всі дані буде збережено в хмарному сховищі.

Інсталяція

  • завантажте програмне забезпечення через посилання з цього сайту;
  • відкрийте файл;
  • оберіть мову;
  • перед початком інсталяції закрийте всі активні програми;
  • ознайомтеся з умовами ліцензійного договору та дайте згоду на їх дотримання;
  • оберіть, кому буде доступне використання сховища: тільки вам чи всім користувачам цього ПК;
  • у меню «Пуск» виберіть теку, куди буде збережено програмні ярлики MEGA;
  • натисніть «Встановити»;
  • дочекавшись завершення інсталяції, натисніть «Готово».

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Mega Limited (Сайт)
Дата поновлення: 2024-04-26
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
MEGAsync