Origin 10.5.8.11002

Скриншот Origin

Origin – програмне забезпечення для Windows від компанії Electronic Arts спрямоване на купівлю та завантаження комп’ютерних ігор, цікаве проведення часу в ігровій реальності один на один з ПК або з друзями зі всього світу.

Electronic Arts є видавцем і розробником багатьох популярних ігор. Саме тому компанією було створено клієнт Origin, щоб розповсюджувати свої проекти і забезпечити своїм прихильникам комфортну активність у інтернет-магазині.

Програма містить як платний, так і безкоштовний контент. Для певних ігор в однокористувацькому режимі підключення до мережі Інтернет непотрібне. Гра ж, тестування і обговорення ігор можливе тільки online. Ця система дистрибуції використовує соціальні функції управління профілем та дозволяє спілкуватися з іншими користувачами в ігровому чаті під час процесу проходження гри.

Додаток не лише допомагає завантажувати ігри, а й піклується про оновлення ваших ігор і патчів до них. Проте, щоб розпочати роботу в Origin, ви маєте створити свій обліковий запис. Це дозволить системі зберігати інформацію про ваші ігри та діяльність у програмі.

Основні переваги Origin для Windows

Origin характеризується достатньо широким вибором комп’ютерних ігор різних жанрів. Окрім платного, можна завантажити й безкоштовний продукт.

Будь-які ігри, навіть ті, що були куплені вами не в Origin, можна зберігати в бібліотеці додатка. Також доступна функція збереження на хмарних сховищах, що дозволяє не перевантажувати ваш твердий диск та грати в улюблені ігри з різних своїх пристроїв.

Користувач може розпочати ігрову активність, не чекаючи завершення завантаження. Додатковою функцією є можливість відеотрансляції геймплею з власного екрана.

Клієнт Origin підтримує понад 20 мов. Також він дозволяє синхронізацію з пристроями iOS і Android та підтримує інтеграцію з соціальними мережами Facebook, PlayStation Network і Xbоx Live.

Основні недоліки Origin

Користувачі вважають основними недоліками Origin подібність до найголовнішого конкурента – Steam, обмежену кількість розробників ігор, наявних в каталозі, та довге завантаження великих файлів.

Інсталяція

 • завантажте програмний файл за посиланням, що розміщене на нашому сайті;
 • відкрийте завантаження та натисніть «Запустити»;
 • перед вами відкриється вікно встановлення, де ви маєте натиснути «Встановити Origin»;
 • оберіть параметри інсталяції;
 • прочитайте та дайте згоду на дотримання ліцензійних умов;
 • дочекайтеся завершення встановлення та зареєструйте свій обліковий запис.

Що нового

 • Якщо ви клацнете правою кнопкою миші по значку Origin в системному лотку, ви очікуєте, що він щось зробить, навіть якщо ви в автономному режимі, чи не так? Ну, цього не відбувалось, але тепер це відбувається. Це виправлено і більше не буде розчаровувати ваші очікування клацання.
 • Коли було встановлено японську мову, установник Origin відображав китайські символи замість японських. Ми виправили це.
 • Центру екрану немає місця для списку друзів, тому у нас був оверлей Origin In-Game, який зрушує його вправо.
 • Виникла проблема, коли період повернення великої гри гарантований, як тільки ви встановили гру, а не в перший раз, коли ви граєте.
 • Sims процвітають в спільнотах. Таким чином, деякі сторінки продуктів Sims більше не пропускають розділ створення спільноти.
Автор: Electronic Arts Inc
Дата поновлення: 2017-12-06
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Origin

Ваша оцінка та відгук про програму: