Origin 10.5.20

Скриншот Origin

Origin – програмне забезпечення для Windows від компанії Electronic Arts спрямоване на купівлю та завантаження комп’ютерних ігор, цікаве проведення часу в ігровій реальності один на один з ПК або з друзями зі всього світу.

Electronic Arts є видавцем і розробником багатьох популярних ігор. Саме тому компанією було створено клієнт Origin, щоб розповсюджувати свої проекти і забезпечити своїм прихильникам комфортну активність у інтернет-магазині.

Програма містить як платний, так і безкоштовний контент. Для певних ігор в однокористувацькому режимі підключення до мережі Інтернет непотрібне. Гра ж, тестування і обговорення ігор можливе тільки online. Ця система дистрибуції використовує соціальні функції управління профілем та дозволяє спілкуватися з іншими користувачами в ігровому чаті під час процесу проходження гри.

Додаток не лише допомагає завантажувати ігри, а й піклується про оновлення ваших ігор і патчів до них. Проте, щоб розпочати роботу в Origin, ви маєте створити свій обліковий запис. Це дозволить системі зберігати інформацію про ваші ігри та діяльність у програмі.

Основні переваги Origin для Windows

Origin характеризується достатньо широким вибором комп’ютерних ігор різних жанрів. Окрім платного, можна завантажити й безкоштовний продукт.

Будь-які ігри, навіть ті, що були куплені вами не в Origin, можна зберігати в бібліотеці додатка. Також доступна функція збереження на хмарних сховищах, що дозволяє не перевантажувати ваш твердий диск та грати в улюблені ігри з різних своїх пристроїв.

Користувач може розпочати ігрову активність, не чекаючи завершення завантаження. Додатковою функцією є можливість відеотрансляції геймплею з власного екрана.

Клієнт Origin підтримує понад 20 мов. Також він дозволяє синхронізацію з пристроями iOS і Android та підтримує інтеграцію з соціальними мережами Facebook, PlayStation Network і Xbоx Live.

Основні недоліки Origin

Користувачі вважають основними недоліками Origin подібність до найголовнішого конкурента – Steam, обмежену кількість розробників ігор, наявних в каталозі, та довге завантаження великих файлів.

Інсталяція

  • завантажте програмний файл за посиланням, що розміщене на нашому сайті;
  • відкрийте завантаження та натисніть «Запустити»;
  • перед вами відкриється вікно встановлення, де ви маєте натиснути «Встановити Origin»;
  • оберіть параметри інсталяції;
  • прочитайте та дайте згоду на дотримання ліцензійних умов;
  • дочекайтеся завершення встановлення та зареєструйте свій обліковий запис.

Що нового

  • У вас є DLC, що висить у вашому списку бажань, який ще не має бути там? І ви тільки дізналися про це, тому що друзі сказали вам, що вони можуть це бачити, але не можуть подарувати вам це? Ви були глибоко збентежені? Не будемо брехати, ми теж були, тому ми витратили деякий час на вивчення і виправлення цієї дивної маленької помилки, і тепер у DLC, який у вас вже є, більше не буде захаращувати ваш список бажань.
  • Ми помітили, що додатковий контент в черзі на скачування просто зберігався прямо при завантаженні навіть після того, як базова гра була видалена. З цього моменту, якщо ви видалите гру, завантаження DLC буде негайно скасовано.
Автор: Electronic Arts Inc (Сайт)
Дата поновлення: 2018-06-06
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Origin

Ваша оцінка та відгук про програму: