Origin 10.5.17

Скриншот Origin

Origin – програмне забезпечення для Windows від компанії Electronic Arts спрямоване на купівлю та завантаження комп’ютерних ігор, цікаве проведення часу в ігровій реальності один на один з ПК або з друзями зі всього світу.

Electronic Arts є видавцем і розробником багатьох популярних ігор. Саме тому компанією було створено клієнт Origin, щоб розповсюджувати свої проекти і забезпечити своїм прихильникам комфортну активність у інтернет-магазині.

Програма містить як платний, так і безкоштовний контент. Для певних ігор в однокористувацькому режимі підключення до мережі Інтернет непотрібне. Гра ж, тестування і обговорення ігор можливе тільки online. Ця система дистрибуції використовує соціальні функції управління профілем та дозволяє спілкуватися з іншими користувачами в ігровому чаті під час процесу проходження гри.

Додаток не лише допомагає завантажувати ігри, а й піклується про оновлення ваших ігор і патчів до них. Проте, щоб розпочати роботу в Origin, ви маєте створити свій обліковий запис. Це дозволить системі зберігати інформацію про ваші ігри та діяльність у програмі.

Основні переваги Origin для Windows

Origin характеризується достатньо широким вибором комп’ютерних ігор різних жанрів. Окрім платного, можна завантажити й безкоштовний продукт.

Будь-які ігри, навіть ті, що були куплені вами не в Origin, можна зберігати в бібліотеці додатка. Також доступна функція збереження на хмарних сховищах, що дозволяє не перевантажувати ваш твердий диск та грати в улюблені ігри з різних своїх пристроїв.

Користувач може розпочати ігрову активність, не чекаючи завершення завантаження. Додатковою функцією є можливість відеотрансляції геймплею з власного екрана.

Клієнт Origin підтримує понад 20 мов. Також він дозволяє синхронізацію з пристроями iOS і Android та підтримує інтеграцію з соціальними мережами Facebook, PlayStation Network і Xbоx Live.

Основні недоліки Origin

Користувачі вважають основними недоліками Origin подібність до найголовнішого конкурента – Steam, обмежену кількість розробників ігор, наявних в каталозі, та довге завантаження великих файлів.

Інсталяція

 • завантажте програмний файл за посиланням, що розміщене на нашому сайті;
 • відкрийте завантаження та натисніть «Запустити»;
 • перед вами відкриється вікно встановлення, де ви маєте натиснути «Встановити Origin»;
 • оберіть параметри інсталяції;
 • прочитайте та дайте згоду на дотримання ліцензійних умов;
 • дочекайтеся завершення встановлення та зареєструйте свій обліковий запис.

Що нового

 • Учасники Origin Access, які недавно купили пакети Sims, можливо, помітили, що наша система також запропонувала їм купити базову гру ... навіть якщо вона вже знаходиться в The Vault. Вибач за це. З цього моменту більше ніяких спроб завантаження для учасників ігор не може завантажуватися і відтворюватися, коли вони захочуть.
 • Ми хотіли б, щоб всі, хто отримав повідомлення про помилку «Ми не можемо знайти цей подарунок», знаємо, що ми дійсно знайшли подарунки. Можливо, наша подарункова система на основі хом'яків не наш наймудріший вибір. Ми вивчили наш урок - це білки для нас з цього моменту.
 • Кнопка Details на додатковому вмісті гри працює ще раз. Тепер ви можете прочитати все слова. Всі вони!
 • На нашій складальної лінії повідомлення застрягли, коли гравці розблокували більше трьох досягнень за раз. Ми побудували для нього нову нову чергу, щоб з тобою все тривало.
 • Служба Origin Helper була трохи менш корисною останнім часом, принаймні, на ПК. Включення його в налаштуваннях програми, схоже, спрацювало, воно навіть показало приємне невелике повідомлення про те, що воно працює, але без перезавантаження клієнта це була ілюзія. На щастя, наша команда побачила дим і дзеркала і знову запустила цього неробу - не потрібно перезавантаження.
 • Натискання «Скасування» у вікні не повинно призводити до того, що ваша черга завантаження буде мати повну панічну атаку і застрягти. На жаль, це саме те, що відбувалося з нашими користувачами Mac, які намагалися завантажити ігри, що вимагають зовнішніх додатків установки. Після невеликої роботи (і багато терапії) чергу завантаження спокійна, прохолодна і працює нормально знову.
Автор: Electronic Arts Inc (Сайт)
Дата поновлення: 2018-04-24
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Origin

Ваша оцінка та відгук про програму: