Origin 10.5.11 Build 27978

Скриншот Origin

Origin – програмне забезпечення для Windows від компанії Electronic Arts спрямоване на купівлю та завантаження комп’ютерних ігор, цікаве проведення часу в ігровій реальності один на один з ПК або з друзями зі всього світу.

Electronic Arts є видавцем і розробником багатьох популярних ігор. Саме тому компанією було створено клієнт Origin, щоб розповсюджувати свої проекти і забезпечити своїм прихильникам комфортну активність у інтернет-магазині.

Програма містить як платний, так і безкоштовний контент. Для певних ігор в однокористувацькому режимі підключення до мережі Інтернет непотрібне. Гра ж, тестування і обговорення ігор можливе тільки online. Ця система дистрибуції використовує соціальні функції управління профілем та дозволяє спілкуватися з іншими користувачами в ігровому чаті під час процесу проходження гри.

Додаток не лише допомагає завантажувати ігри, а й піклується про оновлення ваших ігор і патчів до них. Проте, щоб розпочати роботу в Origin, ви маєте створити свій обліковий запис. Це дозволить системі зберігати інформацію про ваші ігри та діяльність у програмі.

Основні переваги Origin для Windows

Origin характеризується достатньо широким вибором комп’ютерних ігор різних жанрів. Окрім платного, можна завантажити й безкоштовний продукт.

Будь-які ігри, навіть ті, що були куплені вами не в Origin, можна зберігати в бібліотеці додатка. Також доступна функція збереження на хмарних сховищах, що дозволяє не перевантажувати ваш твердий диск та грати в улюблені ігри з різних своїх пристроїв.

Користувач може розпочати ігрову активність, не чекаючи завершення завантаження. Додатковою функцією є можливість відеотрансляції геймплею з власного екрана.

Клієнт Origin підтримує понад 20 мов. Також він дозволяє синхронізацію з пристроями iOS і Android та підтримує інтеграцію з соціальними мережами Facebook, PlayStation Network і Xbоx Live.

Основні недоліки Origin

Користувачі вважають основними недоліками Origin подібність до найголовнішого конкурента – Steam, обмежену кількість розробників ігор, наявних в каталозі, та довге завантаження великих файлів.

Інсталяція

 • завантажте програмний файл за посиланням, що розміщене на нашому сайті;
 • відкрийте завантаження та натисніть «Запустити»;
 • перед вами відкриється вікно встановлення, де ви маєте натиснути «Встановити Origin»;
 • оберіть параметри інсталяції;
 • прочитайте та дайте згоду на дотримання ліцензійних умов;
 • дочекайтеся завершення встановлення та зареєструйте свій обліковий запис.

Що нового

 • Деякі члени Origin Access повідомили про зникнення додаткової інформації про вміст у своїх ігрових бібліотеках. На щастя, опису та ігрові зображення були знайдені безпечними і надійними і повернулися до законних власників.
 • До тих пір, поки ви не володієте певною грою (скажімо, Extreme Space Ping Pong: Revelations), ви можете купити той же пакет DLC для цієї гри (скажімо, ESPPR DLC Hat Pack) знову і знову до нескінченності. Ми вважали, що насправді це не те, що ви хотіли зробити, так що тепер ви можете купити цей пакет тільки один раз.
 • Це думка, яка має значення, але ми вважаємо, що ви все ще хочете отримати подарунки Origin, тому ми встановили кнопку, яка дозволяє вам завантажувати їх.
 • Origin використовував, щоб прикидатися, що все було під контролем, коли воно отримало помилку синхронізації хмар і не повідомило вам про проблему. Тепер це більш відкрито і комунікативно.
 • Трикутники приголомшливі, одна з наших улюблених форм. Але вони не такі великі, коли вони блокують половину вашого вікна. Особливо, коли ви намагаєтеся грати в деякі ігри SteamWorld. Ми ... вгадали цю проблему.
 • Потреба в шанувальників Speed ​​Payback, The House НЕ возився з хмарами. Це було на нас, вибачте. Тепер ви зможете повернутися до своїх картельних боїв, вуличним гонкам і автомобільним погоням без будь-яких проблем зі збереженням хмарності.
 • Origin тепер фактично приймає MyCard, як і передбачалося, замість того, щоб відповідати на покупки MyCard із загадковою помилкою.
 • Наші запрошення на гру не братимуть «Так» за відповідь і застрягли б довше, ніж вони повинні були. Ми сказали їм, що вам не обов'язково йти додому, але ви не можете залишитися тут.
 • Якщо ви намагалися купити «Need for Speed ​​Payback Speed ​​Points», і у вас не було нічого, крім червоних вогнів, ви будете щасливі почути, що швидкісна смуга тепер знову відкрита. Хіт газу і захопити всі очки швидкості, які ви хочете.
 • Раніше у вас була можливість встановити ярлик меню «Початок о грі» тільки для «Зрушення ...», а потім знову і знову відкривати і закривати меню, набравши зазвичай. Упс. Вимкніть цей.
 • Steamworld Dig - непогана гра, і тепер ваші прихильники можуть це побачити самі, тому що Origin не вказує чорний екран, коли ви намагаєтеся його переправити.
 • Деякі з нашого додаткового контенту не тільки наближаються до фронту черги завантаження, але також ускладнюють завантаження базової гри. Ми подбали про це, тому що вся справа в цій базі, «за цю базу», за цю базову гру.
 • Вам дійсно не потрібно було починати завантаження, чи не так? Це те, про що подумав Origin, тому він поверне вас до початку сторінки в будь-який час, коли ви натиснете «Завантажити» на плитці в своїй ігровій бібліотеці. Тепер це дозволяє вам дотримуватися.
Автор: Electronic Arts Inc
Дата поновлення: 2018-02-15
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Origin

Ваша оцінка та відгук про програму: