WinZip 23.0 Build 13431

Скриншот WinZip

WinZip — популярний умовно-безкоштовний файловий архіватор, компресор і шифрувальник файлів для операційних систем Windows і Mac. Основним форматом, з яким працює WinZip є PKZIP, але підтримуються й інші типи архівів, серед яких CAB, TAR, gzip, UUencode, XXencode, BinHex, ZIP. За допомогою програм третіх сторін може працювати з файлами ARJ, LZH і ARC. Відрізняється зручним інтерфейсом і глибокою інтеграцією в систему.

Серед основних характеристик WinZip можна виділити наступні: створення, доповнення, вилучення з архівів zip, і власного формату. Zipx; підтримка алгоритмів компресії JPEG, LZMA (12.0), bzip2, PPMd і спеціальних алгоритмів для звукових файлів, що дозволяє зменшити архів за рахунок потенційного збільшення часу стиснення і вилучення; декомпресія файлів bz2, rar, iso, img, 7-zip; вбудована підтримка архівів LHA; підтримка 128 — і 256-бітових ключів шифрування AES...

Що нового

 • Тепер ви можете миттєво розпакувати будь-який Zip-файл в Провіднику або з області файлів WinZip, меню стрічки або файлу WinZip. Легко виймайте файли в папку, з якої вона була створена, папку «Документи» або папку, яку ви вибрали.
 • Одним натисканням кнопки ви можете розпакувати будь-який файл в обрану папку на панелі «Файли».
 • Тепер ви можете зосередитися на завданні, а не на тому, запущено чи додаток WinZip, тому що WinZip тепер займає половину часу для запуску. Працюйте швидше і усуньте ризик запуску кількох вікон WinZip.
 • Швидко і легко зменшуйте розмір файлу зображення і перетворюйте зображення з одного формату в інший, наприклад, від jpg до png. Додайте в Zip-файл або збережіть на робочий стіл для багаторазового використання.
 • Легко видаляйте особисті дані (EXIF) з різних файлів, щоб при спільному використанні ваша інформацію не включалася. Захистіть будь-який з наступних типів файлів, щоб переконатися, що вони не містять додаткових даних, які зазвичай не видно, можуть бути особистими: DOC / DOCX, GIF, JPG (JPEG), PDF, PNG, PSD, PPT / PPTX і XLS / XLSX .
 • Тепер ви можете відкривати і розпаковувати файли POSIX TAR в оновленому форматі стиснення.
 • WinZip Express дозволяє вам обмінюватися файлами різними способами, включаючи буфер обміну! Легко помістіть хмарне посилання для будь-якого файлу в буфер обміну, де він може бути вставлений в інші додатки для спільного використання.
 • Тепер ви можете відправити повідомлення через поштове відправлення WinZip одержувачу, але не додати його в свій список контактів. Існує також нова можливість ніколи не додавати одержувачів, які були введені вручну. Це особливо корисно під час пошуку роботи або будь-якої повторюваної дії, при якій повідомлення відправляється одержувачу, ви, ймовірно, ніколи не будете спілкуватися з ним вдруге.
 • Підприємства можуть швидко і легко відновлювати зашифровані файли, залишені минулими співробітниками або під час судових перевірок, щоб уникнути значного простою.
 • У корпоративній версії WinZip кнопки для відключених функцій більше не будуть відображатися і, отже, не можуть бути натиснуті. Більше безладу навколо того, що є і недоступно, позбавляючи від зайвих циклів і помилкових квитків адміністратора.
 • Тепер користувачі Enterprise можуть користуватися функціями обміну файлами WinZip за допомогою свого корпоративного рішення Slack. Діліться файлами і zip-файлами через Slack IM і вибирайте контакти з контактів Slack; оптимізація робочого процесу і усунення непотрібних кроків.
 • Тепер користувачі Enterprise, зацікавлені в функціональності стиснення, можуть використовувати інтерфейс Classic, який приховує панель файлів і дій і відображає тільки стрічку. Це може бути полегшено при початковому налаштуванні, і користувачі можуть пізніше змінювати налаштування, якщо вони вважають за краще використовувати функції за межами стиснення.
 • Тепер користувачі підприємства можуть використовувати Майстер завдань для резервного копіювання особистих файлів в захищеному середовищі Windows (WIP) без необхідності ручного придушення робочих файлів.
 • Тепер ви можете легко зашифрувати існуючий Zip-файл одним натисканням кнопки на стрічці Tools. Вкладка інструментів WinZip на стрічці дозволяє легко вибрати все або вибрані файли в існуючому відкритому Zip-файлі і зашифрувати їх за один крок. Ця економія часу значно виключає місце для помилки.
 • При оновленні Zip-файлу, який містить зашифровані файли, WinZip автоматично застосовує шифрування до замін. Запитувати пароль для вихідного файлу захищає від несанкціонованого доступу.
 • Зашифровані файли в Zip-файлі не можна видалити, не знаючи пароля. Цей новий стандарт мінімізує помилкове видалення файлу.
 • Нова кнопка «Перемістити» разом з кнопкою «Додати» спрощує додавання або переміщення файлів в Zip-файл.
Автор: WinZip Computing, S.L. (Сайт)
Дата поновлення: 2019-05-07
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Вартість: $29.95
Український інтерфейс: Немає
Скачати
WinZip

Ваша оцінка та відгук про програму: