Quick Zip 5.1.16

Скриншот Quick Zip

QuickZip — архіватор, що підтримує роботу з усіма найбільш популярними архівами — zip, 7z, ace, arj, rar, cab і багатьма іншими. Підтримується робота з архівами, що перебувають на FTP-сервері або в пристроях на базі Windows Mobile. Є пошук по вмісту архіву, що проглядається — вельми корисна опція при роботі з архівами, що складаються з великої кількості файлів.

Для перевірки архівів на віруси можна підключити як зовнішній антивірус, так і вбудований в програму Clam Antivirus. З метою спрощення роботи з архівами можлива інтеграція QuickZip в оболонку Windows. Підтримується зміна зовнішнього вигляду програми за допомогою скінів.

Основні можливості і особливості QuickZip: механізм закладок (швидкий доступ до обраних файлів); пошук архівів по файлах що знаходяться в них; менеджер паролів; конвертація архівів; перейменування файлів по масці; підтримка образів дисків (ISO, BIN, IMG); інтеграція в контекстне меню Провідника; створення скриптів для автоматичної архівації; підтримка багатотомних архівів; шифрування; створення архівів; відновлення пошкоджених архівів; розпакування групи архівів в одну директорію; підтримка автоматичного сканування на віруси; підтримка різних мов інтерфейсу; перевірка оновлень програми через Інтернет.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Joseph Leung
Дата поновлення: 2011-07-12
Операційна система: XP, Vista, 7
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
Quick Zip