Chromium

Chromium 59.0.3053.0

Chromium — простий у використанні веб-браузер, створений спеціально для забезпечення безпечної, швидкої і зручної веб-навігації. Також цей навігатор можна використовувати як зручну платформу для веб-додатків. За твердженням розробників, Chromium є альфа-версією браузера Chrome і використовується для «гарячого» впровадження нових можливостей і функцій. Тому ця програма не рекомендується для більшості звичайних користувачів.

Серед основних можливостей Chromium можна виділити наступні: велика швидкість роботи, безпечний перегляд, режим інкогніто, синхронізація на основі облікового запису Google, адресний рядок і пошук в одному полі, миттєві закладки, імпорт налаштувань з інших браузерів, легкий і зручний режим завантаження, підтримка програм та розширень, підтримка скінів.Зміни в останній версії

— Нема даних.

Автор: The Chromium Authors
Поновлено:
Операційна система: Windows, Mac, Linux
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема


Скачати Chromium для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Chromium.

Інші програми у цій категорії
 • Google Chrome

  Google Chrome — безкоштовний браузер, який ввібрав в себе простоту дизайну і передові досягнення технологій.

 • Opera

  Opera — один з найкращих безкоштовних браузерів на даний час, що надає безліч функцій для зручної навігації в Інтернеті.

 • Opera Mini

  Opera Mini — мобільна версія браузера Opera, призначена для використання в мобільних пристроях (мобільні телефони, смартфони, КПК).

 • Яндекс.Браузер

  Яндекс.Браузер — безкоштовний браузер, створений компанією «Яндекс» на базі навігатора з відкритим вихідним кодом Chromium.

 • Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox — це швидкий, надійний, легкий в роботі веб-браузер, що вважається одним з найкращих в наш час.

 • SeaMonkey

  SeaMonkey — нащадок пакету Mozilla Suite, що об’єднав в собі браузер, HTML-редактор, агрегатор новин, поштову програму і IRC-клієнт.