ESET NOD32 Antivirus 17.0.15

Скриншот ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Антивірус — антивірусна програма, що забезпечує комплексний захист комп’ютера від усіх вірусних, троянських, шпигунських програм, а також червів, руткітів та інших загроз. NOD32 не уповільнює роботу комп’ютера та споживає мінімальну кількість системних ресурсів.

За допомогою технології ThreatSense, цей антивірус забезпечує проактивний захист навіть у той критичний період, коли уразливість певного продукту тільки виявлена, і розробник ще не випустив оновлення, що її виправляє.

Основні функції модулів ESET NOD32 Antivirus: резидентний захист файлової системи у реальному часі; резидентна перевірка трафіку HTTP, HTTPS, POP3, POP3S; модуль захисту документів; антивірусний сканер за вимогою; планувальник завдань; карантин і т. п.

Що нового

  • Нове: Логотипи та заставки - оновлений дизайн та візуальні елементи, такі як логотипи та заставки при запуску програми, що робить інтерфейс більш сучасним та привабливим.
  • Оновлено: Перейменування функції захисту при банківських операціях та платежах у "Захист банківських операцій та браузера" - це зміна назви відображає розширення функціоналу захисту, який тепер включає не лише банківські операції, а й загальну безпеку під час використання інтернету.
  • Оновлено: Підтримка підписки – оновлення в системі підписки на послуги ESET, що може включати покращене керування підписками, гнучкість у виборі планів тощо.
  • Інші покращення та виправлення помилок - загальні покращення в роботі програми та виправлення виявлених раніше помилок, що підвищує загальну стабільність та ефективність продукту.
Автор: Eset (Сайт)
Дата поновлення: 2023-11-15
Операційна система: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
ESET NOD32 Antivirus