Webroot SecureAnywhere AntiVirus 9.0.36.40

Скриншот Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Webroot SecureAnywhere Antivirus – це порівняно молодий продукт на ринку антивірусних програм і засобів забезпечення безпеки в мережі Інтернет. Додаток діє на основі проприетарной ліцензії, однак, для ознайомлення з його можливостями також доступна пробна версія, що діє протягом чотирнадцяти днів.

Webroot SecureAnywhere Antivirus володіє багатьма сучасними можливостями антивірусного захисту – різними варіантами перевірки вмісту ПК, захистом в реальному часі, налаштуванням параметрів брандмауера (брандмауера) і функцією автоматичного оновлення.

Для перевірки сумнівних файлів доступна спеціальна служба SafeStart – свого роду пісочниця, що дозволяє оцінити безпеку перебування на комп'ютері будь-якої програми і, в залежності від результатів, прийняти відповідне рішення про її видаленні.

Захист від інтернет-шахраїв, шкідливих сайтів і несанкціонованого доступу з мережі забезпечується засобами брандмауера і антифішинга. Розширені можливості пошуку дозволяють встановлювати ступінь довіри окремим процесам користувацького ПК при встановленні з'єднання з ресурсами Інтернет.

У розпорядженні користувача повне, ретельне, вибіркове, а також блискавичне поверхневе сканування за розкладом або на вимогу. Для гарантії збереження системних або призначених для користувача файлів доступні функції білого і чорного списків. Застосування даних можливостей обгрунтовано у випадках наявності на комп'ютері, наприклад, авторських програмних проектів та їх частин, які можуть викликати підозру у антивірусного ПО, а їх ймовірна втрата призведе до значних матеріальних втрат.

З метою забезпечення вірусної безпеки на комп'ютерах, не підключених до мережі, Webroot Antivirus надає функцію блокування автозапуску знімних USB носіїв.

Крім того програма має широкі можливості самозахисту, як то зміна параметрів антивіруса тільки з обліковим записом адміністратора, парольний вхід, створення аккаунта Webroot і перевірка за допомогою CAPTCHA кодів.

Інтерфейс програми виглядає сучасно і трохи схожий з іншими антивірусними програмами. Пошук необхідних функцій простий і не вимагає безлічі кліків. Доступ до інтерфейсу здійснюється за допомогою значка, розташованого в треї на панелі швидкого доступу операційної системи.

Особливістю програми є простота і швидкість роботи, яка відрізняє її від інших програм подібного роду.

Переваги Webroot SecureAnywhere Antivirus

 • Висока швидкість роботи.
 • Зручний і зрозумілий інтерфейс.
 • Підтримка налаштувань параметрів сканування, наявність брандмауера, засобів антифішинга, блокування веб-камери, самозахисту, чорного і білого списку.
 • Можливість визначення вірусів і небажаних програм евристичним методом (за характером поведінки).
 • Наявність додаткових інструментів – планувальника, диспетчера процесів, імпорту/експорту параметрів, засоби обнулення системних політик.
 • Можливість апгрейда до інших версій Webroot.

Недоліки Webroot SecureAnywhere Antivirus

 • Відсутність безкоштовної версії програми, що діє на постійній основі.
 • Відсутність засобів антиспаму і поштового захисту.

Висновок

Програма Webroot Antivirus не грузить систему, що особливо критично при роботі антивірусного ПО. Перехід між елементами керування здійснюється легко і швидко.

Увага

Для того щоб завантажити Trial-версію програми з офіційного сайту виробника, необхідно пройти процедуру швидкої реєстрації, вказавши ім'я, прізвище користувача та адресу електронної пошти. Після натиснення кнопки Start Free Trial пробна версія Webroot Antivirus буде завантажена на Ваш ПК. Крім того на вказану адресу електронної пошти буде надіслано листа з кодом активації пробної версії.

Установка Webroot SecureAnywhere Antivirus

Встановлення програми не займає багато часу і складається з декількох кроків. На першому етапі необхідно обрати мову програми зі списку. За замовчуванням визначені установки локалізації, відповідні мови операційної системи. Далі слід вказати код активації, отриманий в електронному листі в процесі завантаження антивіруса. Для налаштування параметрів розташування, самозахисту та створення ярлика на робочому столі клацніть кнопку Варіанти установки і відзначте галочками відповідні пункти у вікні. Поверніться до попереднього вікна, натиснувши стрілку Назад, після чого клацніть Прийняти і встановити. Під час установки програми буде проведено швидке сканування комп'ютера. Щоб пропустити цей крок, натисніть кнопку Перервати перевірку із зображенням хрестика. По завершенні процесу Webroot SecureAnywhere Antivirus автоматично увімкне захист ПК в реальному часі і відкриє головне вікно інтерфейсу.

Що нового

 • Поліпшення хешування підвищення продуктивності.
 • Оновлення авторських прав для відображення Open Text як юридична особа.
 • Фінальна збірка для Windows 7 та Server 2008R2.
Автор: Webroot Software (Сайт)
Дата поновлення: 2024-06-11
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
Webroot SecureAnywhere AntiVirus