Norton AntiVirus Plus 22.22.7.14

Скриншот Norton AntiVirus Plus

Norton AntiVirus – це продукт компанії Symantec, одного з найвідоміших розробників антивірусного програмного забезпечення у світі. Програма доступна на основі платної підписки і розрахована на використання лише на одному ПК.

Антивірус пропонує захист від вірусів, програм-вимагачів, шпигунського коду та іншого шкідливого ПЗ, при цьому оперуючи даними однієї з найбільших інтелектуальних мереж, націлених на виявлення комп'ютерних загроз.

Крім того до складу цього продукту входить набір інструментів для забезпечення безпеки користувача при проведенні фінансових операцій в мережі Інтернет.

Зовнішній вигляд Norton AntiVirus нагадує інші програми такого роду. Велика частина головного вікна розділена між нечисленними інструментами, виконаними у вигляді великих блоків. Всі елементи поводяться чуйно, керування ними не завдає труднощів і інтуїтивно зрозуміле. Інтерфейс не містить нав'язливої ​​реклами, а встановлення оновлень виконується в «тихому» режимі без залучення користувача.

Переваги Norton AntiVirus

  • Підтримка сучасних операційних систем сімейства Microsoft Windows.
  • Зручний і зрозумілий інтерфейс програми.
  • Наявність засобів моніторингу стану комп'ютера і його елементів – процесора, пам'яті та інших.
  • Можливість створення резервних копій файлів.

Висновок

Norton AntiVirus поводиться коректно і рідко турбує користувача спливаючими повідомленнями. Однак у процесі установки можуть виникнути проблеми з відображенням вмісту інсталятора.

Що нового

  • Незначні виправлення помилок, внутрішні зміни та покращення продуктивності.
Автор: NortonLifeLock Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2022-08-12
Операційна система: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
Norton AntiVirus Plus