Norton AntiVirus Basic 22.16.0.247

Скриншот Norton AntiVirus Basic

Norton AntiVirus Basic – це продукт компанії Symantec, одного з найвідоміших розробників антивірусного програмного забезпечення у світі. Програма доступна на основі платної підписки і розрахована на використання лише на одному ПК.

Антивірус пропонує захист від вірусів, програм-вимагачів, шпигунського коду та іншого шкідливого ПЗ, при цьому оперуючи даними однієї з найбільших інтелектуальних мереж, націлених на виявлення комп'ютерних загроз.

Крім того до складу Basic версії входить набір інструментів для забезпечення безпеки користувача при проведенні фінансових операцій в мережі Інтернет.

Зовнішній вигляд Norton AntiVirus Basic нагадує інші програми такого роду. Велика частина головного вікна розділена між нечисленними інструментами, виконаними у вигляді великих блоків. Всі елементи поводяться чуйно, керування ними не завдає труднощів і інтуїтивно зрозуміле. Інтерфейс не містить нав'язливої ​​реклами, а встановлення оновлень виконується в «тихому» режимі без залучення користувача.

Переваги Norton AntiVirus Basic

  • Підтримка сучасних операційних систем сімейства Microsoft Windows.
  • Зручний і зрозумілий інтерфейс програми.
  • Наявність засобів моніторингу стану комп'ютера і його елементів – процесора, пам'яті та інших.
  • Можливість створення резервних копій файлів.

Недоліки Norton AntiVirus Basic

  • Відсутність російської локалізації програми.
  • Порівняно невеликий набір інструментів.

Висновок

Norton AntiVirus Basic поводиться коректно і рідко турбує користувача спливаючими повідомленнями. Однак у процесі установки можуть виникнути проблеми з відображенням вмісту інсталятора. Скромний же набір інструментів програми схиляє користувача до придбання додаткового функціоналу або до переходу на використання антивірусного ПО інших іменитих брендів.

Увага

Антивірус Norton AntiVirus Basic не дозволяє змінити мову інтерфейсу після завершення встановлення. Щоб використовувати іншу локалізацію програми, необхідно провести переустановлення антивірусного ПО. Російськомовний і англомовний інсталятори окремо доступні на сторінці завантаження нашого сайту.

Встановлення Norton AntiVirus Basic

Встановлення програми виконується за допомогою онлайн-інсталятора. Перед початком інсталяції завантажте файл NortonDownloader.exe і запустіть його. У вікні керування обліковими записами UAC підтвердіть дію, натиснувши Так. Дочекайтеся завантаження настановних компонентів. У вікні інсталятора прийміть умови ліцензійної угоди. Щоб змінити шлях розташування програми, натисніть на посилання Install Options в нижній частині вікна інсталятора. Далі перейдіть безпосередньо до процесу встановлення. Для цього клікніть кнопку Agree&Install. Дочекайтеся завершення процесу і натисніть Explore. Головне вікно Norton AntiVirus Basic запуститься автоматично.

При першому запуску антивіруса необхідно створити обліковий запис користувача. Для цього натисніть Sign In в верхньому правому куті інтерфейсу програми. Виберіть пункт Create New Account, після чого Ви будете перенаправлені на сторінку створення облікових записів. Створіть акаунт, вказавши свої дані – ім'я, адресу електронної пошти та номер телефону. Підтвердіть створення облікового запису, керуючись підказками, отриманими в електронному листі на вказану e-mail скриньку. Далі пройдіть авторизацію в головному вікні Norton AntiVirus Basic.

Що нового

  • Антивіруси Norton 22.16.0.247 сумісні з операційною системою Windows 10 October 2018 Update (версія 1809).
  • Панель інтерфейсу "Ідентифікаційні дані" перейменована в "Онлайн-безпека".
  • Додаток "Identity Safe" перейменовано в "Password Manager".
  • Функція Norton SafeCam для захисту веб-камери доступна всім користувачам.
Автор: Symantec (Сайт)
Дата поновлення: 2018-11-02
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: $29.99
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Norton AntiVirus Basic

Ваша оцінка та відгук про програму:

Комментарии для сайта Cackle