F-Secure SAFE 17.9

Скриншот F-Secure SAFE

F-Secure SAFE – це платний антивірус, призначений для захисту комп'ютерної техніки від різного роду вірусів, троянів і здирників.

Програма оперує поведінковими методами визначення шкідливого ПО з залученням механізму штучного інтелекту, завдяки чому здатна виявляти загрози, які раніше не були ідентифіковані як віруси. Підозрілі файли, завантажені ззовні, проходять попередню перевірку із застосуванням хмарної технології F-Secure Security Cloud, після чого скануються безпосередньо на комп'ютері користувача штатними засобами антивіруса.

Однією з основних завдань програми є забезпечення безпеки під час проведення фінансових операцій. З цією метою антивірусне ПЗ закриває будь-яке незахищене з'єднання щоразу, коли користувач авторизується в системах Інтернет-банкінгу.

Для батьків SAFE пропонує широкі налаштування параметрів батьківського контролю, які дозволяють регулювати час перебування в мережі, створювати списки дозволених додатків і контенту, а також стежити за місцем розташування дітей за допомогою онлайн-карти.

Інтерфейс F-Secure SAFE виконаний у світлих тонах. Головне вікно може бути розгорнуто на весь екран. В оформленні практично відсутні анімовані кнопки і значки. Крім того, шрифт інтерфейсу, який використовується за замовчуванням складно читати з монітору.

Переваги F-Secure SAFE

 • Підтримка сучасних операційних систем сімейства Windows.
 • Наявність російськомовного інтерфейсу програми.
 • Наявність 30-денного пробного періоду.
 • Можливість використання антивіруса на трьох, п'яти або семи пристроях (в залежності від обраної версії) на підставі однієї передплати.
 • Можливість налаштування параметрів батьківського контролю.

Недоліки F-Secure SAFE

 • Відсутність безкоштовної версії програми, що діє на постійній основі.
 • «Бідний» інтерфейс, невдало підібрані шрифти.
 • Необхідність введення особистих даних (імені та адреси електронної пошти) для встановлення пробної версії антивіруса.

Висновок

Програма працює досить швидко, проте не завжди поводиться коректно в процесі перевстановлення. У порівнянні з конкурентами F-Secure SAFE пропонує трохи менший функціонал. Продукт не містить фірмового браузера або розширень для онлайн захисту, що, власне, мало впливає на ефективність виявлення загроз.

Увага

У разі звичайного запуску інсталятора F-Secure SAFE на комп'ютер користувача буде встановлена ​​мовна версія програми, що відповідає локалізації операційної системи. Іншими словами, антивірус автоматично визначить мову ОС і встановить аналогічні параметри для F-Secure SAFE (російський -> російська, англійська -> англійська). Для того, щоб змінити мову інтерфейсу, необхідно повністю перевстановити антивірус.

Встановлення F-Secure SAFE

Встановлення програми не займає багато часу. Завантажити файл-інсталятор можна на офіційній сторінці програми. Для цього потрібно буде пройти реєстрацію. Створіть акаунт і підтвердіть його за допомогою e-mail або увійдіть за допомогою кнопок соціальних мереж. Прикріпіть необхідний пристрій і скачайте клієнт для нього. Встановіть і користуйтеся.

Що нового

 • Перероблений захист браузера і банківські функції.
 • Покращення в візуалізації та доступності програми та антивірусного сканера.
 • Додана підтримка Microsoft Antimalware Scan Interface для блокування шкідливих сценаріїв.
 • Під час оновлення програми більше не відключається активний захист.
 • Покращення рушія сканування.
Автор: F-Secure (Сайт)
Дата поновлення: 2020-11-06
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: $60.00
Український інтерфейс: Немає
Скачати
F-Secure SAFE

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle