TeamSpeak 3.5.6

Скриншот TeamSpeak

TeamSpeak — корисна безкоштовна програма для голосового та текстового спілкування в інтернеті. За допомогою цієї програми ви можете створити захищений паролем канал зв’язку з великою кількістю підключених користувачів. TeamSpeak часто використовується геймерами для організації колективної гри в онлайн-іграх, але може використовуватися скрізь, де необхідний голосовий зв’язок та координація великих команд. Для забезпечення зв’язку TeamSpeak потребує наявності підключення до сервера, який можна налаштувати самому, або арендувати.

Серед найбільш цікавих можливостей і властивостей TeamSpeak можна відмітити наступні: голосове і текстове спілкування між великою кількістю людей, можливість використання різних серверів, можливість запису розмов і збереження текстової переписки, підтримка гарячих клавіш, підтримка аватарів та статусів, можливість передачі файлів, можливість використання додаткових плагінів і скінів, підписка на канали, менеджер закладок, чорний список користувачів, простий і зручний інтерфейс.

Що нового

  • TeamSpeak повертається до витоків, пам'ятаючи про свої основні цінності. Велике спасибі нашій спільноті і нашим користувачам за вашу довіру і постійну підтримку. Без тебе ми були б нічим!
  • Оновлена версія API плагіна до 25.
  • Додана можливість приховати значки груп серверів / каналів в клієнтських контекстних меню.
  • Додана опція для відображення недоступних груп серверів / каналів в клієнтських контекстних меню відповідно до запитів на форумах нашої спільноти.
  • Для ІТ-адміністраторів додані параметри блокування налаштувань в корпоративному середовищі. Це може бути досягнуто або шляхом запуску клієнта з новим параметром командного рядка -locksettings, або шляхом розміщення файлу settings.lock в каталозі config / installation TeamSpeak.
  • Доданий параметр командного рядка -configname, який можна використовувати для вказівки окремого імені для ваших налаштувань в поєднанні з -localconfig on.
  • Windows (приклад: -localconfig -configname = test).
  • Оновлений інтерфейс з нашим новим логотипом.
Автор: TeamSpeak Systems GmbH. (Сайт)
Дата поновлення: 2020-12-09
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
TeamSpeak

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle