Emsisoft Anti-Malware

Emsisoft Anti-Malware 12.2.0.7060 (2017-03-30)

Emsisoft Anti-Malware — повнофункціональний сканер для виявлення шкідливих програм, безкоштовний для персонального використання. Emsisoft Anti-Malware знаходить і знищує: шпигуни, рекламне ПЗ, червів, клавіатурні шпигуни, руткіти, діалерів та інші загрози.

Деякі можливості Emsisoft Anti-Malware: контроль автозавантаження; контроль роботи плагінів провідника і браузерів; автоматичне оновлення бази; захист комп’ютера під час навігації в Інтернеті у режимі реального часу; налагодження регулярного сканування в періоди мінімального завантаження процесора; об’єднання сканерів двох типів — AntiMalware і AntiVirus.Зміни в останній версії

— Оновлена база даних зловмисних програм.

Автор: Emsi Software GmbH
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Нема


Скачати Emsisoft Anti-Malware для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Emsisoft Anti-Malware.

Інші програми у цій категорії
 • Dr.Web CureIt!

  Dr.Web CureIt! — потужна антивірусна програма для сканування, видалення або лікування небажаного шкідливого програмного забезпечення.

 • Trojan Remover

  Trojan Remover — невелика утиліта, для перевірки комп’ютера на наявність «троянів». Може використовуватися як при старті системи, так і в ручному режимі.

 • Kaspersky Virus Removal Tool

  Kaspersky Virus Removal Tool — безкоштовна програма (сканер), яка сканує та переміщає в карантин небезпечні віруси, трояни, черви та інше шкідливе ПО.

 • USB Disk Security

  USB Disk Security — безкоштовна утиліта, що захищає ваш комп’ютер від проникнення шкідливих програм через USB-порт.

 • AVZ Antiviral Toolkit

  AVZ Antiviral Toolkit — безкоштовний антишпигун що захистить вас від шпигунських та рекламних модулів, червів, троянів, діалерів.

 • Rising PC Doctor

  Rising PC Doctor — професійна система захисту для комп’ютерів. Розроблено для захисту комп’ютерів від шкідливого ПЗ: троянів та програм-шпигунів.